INHOUD "N OFFICIËLE MEDEDELINGEN Augustusnummer 1953 Officiële Mededelingen - Sociale Rubriek omslag pag. 2 en binnenwerkH Vac antiebesteding voorheen en thansPaë- l Geef ze de ruimte!pag. 3 Dankbetuigingenpag. 8 Een merkwaardig jubileum pag. 9 Ere wie ere toekomt (1) pag. 9 Ere wie ere toekomt (2) pag. 9 Verhuizing Afd. Sociale Zaken pag. 10 Stichting 1940 - '45pag. 10 Van de Kernpag. 11 Buspassagiers pag. 11 Eervol ontslag pag. 11 Willy Wilton-Fondspag. 12 Rectificatiepag. 12 Veiligheid in Uw huis pag. 12 Afscheid eervol ontslagenen pag. 14 In Memoriampag. 15 Vereniging W.F Dames- en Mannenkoor pag. 16 Afdeling Klaverjaspag. 16 Afdeling Schakenpag. 16 Onze Jubilarissen omslag pag. 3 SOCIALE RUBRIEK FABRIEKSREGLEMENT (Vervolg) Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken Artikel 33. De werknemer zal desgevraagd onder zijn be rusting zijnde gereedschappen moeten verant woorden en is verplicht een onderzoek dien aangaande door of vanwege de werkgever - ook in een door hem tot opberging van gereed schappen gebruikte bergplaats - mogelijk te maken. De werkgever zal ervoor zorgdragen, dat doel matige ruimte voor het opbergen van gereed schappen aanwezig is. Het is de werknemer niet toegestaan meer eigendommen van de werkgever onder zijn berusting te hebben dan die, welke hem tegen ontvangstbewijs zijn toe vertrouwd. Tijdelijk uitgegeven gereedschap pen en hulpmaterialen dienen periodiek vol gens hiervoor geldende voorschriften te wor den ingeleverd. Gereedschap, hetwelk uitgegeven wordt, blijft eigendom van de Onderneming. Het wordt ver strekt tegen afgifte van een door de chef of baas getekende bon en dient bij verandering van functie of beëindiging van de dienstbetrekking ingeleverd te worden, waarvoor een bewijs wordt afgegeven. Zonder dit bewijs wordt het laatste loon niet be taald. (Zie biervoor ook artikel 59). Het spreekt vanzelf, dat het niet gewenst is, al het gereedschap van W.F. in het oneindige bij zich te houden. Het moet dus worden ingeleverd, zodra men het niet meer nodig heeft. Toch komt het nog voor, dat werknemers veel te veel gereedschap onder zich houden en geheel te goeder trouw dit dan maar bewaren in hun kleedkastjes of elders. Dat is niet de bedoeling. Ook aan een onderzoek zijn kosten verbonden en die kunnen we besparen door aan de in dit artikel gestelde voorschriften te voldoen. Bovendien, de kosten van het meeste gereedschap zijn zeer hoog, zodat het ook wat dat betreft niet aangaat ze ergens ongebruikt te laten liggen. Artikel 34. De werknemer zal vóór, tijdens en na de werk tijd en tijdens de schafttijd geen werkzaam heden voor eigen rekening of voor rekening van derden in de onderneming verrichten dan na verkregen toestemming van de werkgever. (Vervolg op pag. 11) Folo van de maand: Schommelend door het leven

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 2