VERENIGING W.F. WILLY WILTON-FONDS AFDELING BRIDGE 23 NIEUWS turn het biljet ter invulling. Veelal blijft een vlotte afdoe ning achterwege waardoor een geregelde verwerking wordt belemmerd. In het algemeen neemt men het met de invul ling en inlevering echter niet zo nauw. Het is in veel meer gevallen dan u denkt zelfs zo, dat enkele malen om inlevering gevraagd moet worden en daarna de tactiek van de „duimschroeven" (loonblokke- ring) moet worden toegepast, wil onze administratie in het bezit van het bewuste formulier komen. U zult het met ons eens zyn dat dit nu juist niét de ma nier moet zyn en bovendien zult u moeten beamen dat on zerzijds zeer soepel wordt gehandeld, want de Wet schrijft voor dat iemand, die niet op tijd zijn formulier inlevert, ten aanzien van de belasting-inhouding beschouwd moet worden als vrijgezel. Voor hen, die onderstand genieten, nog de volgende op merkingen. Ook zij moeten, evenals iemand, die in loon dienst is, het biljet invullen en inleveren bij onze admi nistratie. Ontvangen zij hun onderstand per postwissel of per giro, dan wordt onzerzijds het bewuste formulier per post toegezonden en terugzending aan onze administratie kan dan geschieden in de bijgevoegde, reeds gefrankeerde enveloppe. We kunnen ons voorstellen dat velen onzer zich weer eens als vrijgezel zouden willen zien beschouwd. Of dat ten aanzien van de belastinginhouding door hen gewenst wordt, valt toch wel te betwijfelen en tijdige inlevering kan zulks voorkomen. Over tijdige inlevering gesproken! We hebben zo juist een jubileum-enquête gehouden en de uiterste datum van inle vering stond duidelijk op het formulier vermeld. Zeventien dagen lang hebben 's morgens en 's avonds vier grote me talen stembussen als soldaten in gelid in het zicht van iedereen gestaan. Een extra-bekendmaking tegen het einde van de inleverings-termijn moest medehelpen om achterblij vers wakker te schudden. Evengoed kwamen er bijna een maand na sluitingsdatum nog formulieren binnen en dat men dan „mijlen over tijd" is, wordt dikwijls nog niet eens begrepen. In de maanden September en October 1953 werd aan 163 leden in totaal 5222,13 uitgekeerd. Ontvangen: (opbrengst verkoop klein materiaal) 566.35 van Centraal Magazijn, Schiedam. 141.60 van Machinefabriek, Schiedam. DE AFDELING BRIDGE EN HET A.S. JUBILEUM De afdeling Bridge heeft besloten om ter gelegenheid van het a.s. 100-jarig jubileum van Wilton-Fyenoord een JUBILEUM BRIDGE-DRIVE te organiseren, welke zal plaats vinden op een nog nader te bepalen datum, uiteraard op zijn vroegst in Januari doch meer dan waarschijnlijk in Februari a.s. Waar het hier een zuiver bedrijfsfeest geldt, hebben wij gemeend de gelegenheid tot deelname uitsluitend en gratis te moeten openstellen voor de werkers in het W. F.-bedrijf, met inbegrip vanzelfsprekend van alle leden van onze bridgeclub. Aan deze drive zijn voorts fraaie prijzen verbonden voor Hierboven de foto van het bord, hetwelk H.M. de Konin gin is aangeboden tijdens Haar bezoek aan de werf. Dit bord, vervaardigd in onze bedrijfsschool door de leer ling-koperslager Wouter van Thiel en door hem persoon lijk overhandigd aan H.M.is in rood koperen plaat gedre ven en daarna gebronsd. De Koningin stelde hem, na waarderende woorden, enkele vragen over de vervaardiging. Foto Breur v. d. Ven de twee eerstaankomende paren van elke groep van acht paren, terwijl tevens aan de inwendige mens zal worden gedacht. Dus een unieke gelegenheid voor de bridge-minnende W.-F.-er8 om eens, zonder enigerlei verplichting hunner zijds, kennis te maken met onze bridge-club, en om eens met andere bekende of onbekende W.-F.-bridgers hun krachten te meten. Zoals gezegd is de deelname geheel kosteloos en men heeft bovendien nog de kans om na een gezellig partijtje bridge, dat de onderlinge W. F. - geest slechts kan bevorderen, met een fraaie prijs huiswaarts te keren. De voorwaarden, indien men ze zo wil noemen en verdere bijzonderheden zijn als volgt: 1. Ieder W.F.-employé is tot deelname gerechtigd en mag één introducé (partner dus) meebrengen. 2. Inschrijving dient te geschieden uitsluitend per paar. 3. Een ieder, die aan deze drive wil deelnemen, dient reeds thans hiervan opgave te doen, onder vermel ding „met partner". Dit is vanzelfsprekend slechts een voorlopige aanmelding, welke alleen dient om het be stuur van tevoren een idee te geven van het totaal aantal deelnemers waarop gerekend moet worden. 4. De drive zal gehouden worden op een Zaterdagmiddag, meer dan waarschijnlijk in „Het Blaasje". Aanvang ca. twee uur. Te zijner tijd krijgt men gelegenheid, zodra de datum van de drive bekend is, definitief met uw partner in te schrijven. Vergeet dus vooral niet reeds thans, bij voorkeur schriftelijk, U voorlopig aan te melden, en wel bij een der navolgende heren: Hr. J. Aarnoudse, afdeling Reparatie, hoofdkantoor. Hr. H. Semeyn, afdeling Koperslagerij, Schiedam. Hr. K. Gomes, Dokkantoor Reparatie, Schiedam.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 25