VJ NIEUWS 20 maan En spannend dat het is 25 maal „Sinterklaas Kapoentje", 40 maal „Hoor wie klopt daar" gezongen en de nieu we pianiste (mejuffrouw Hanny Kloeseman) zit nu weer rustig achter haar bureau, maarmet de vingers trommelende. De heer van Toor, die de niet ondankbare maar moeilijke taak heeft om de onvermij delijke hiaten vol te praten, te zingen of te laten zingen, wil maar niet meer ophouden. Hij is nog steeds bezig met die manen, die alsmaar door de bomen schijnen, hij klopt nog maar steeds op deuren, net zo lang tot er open gedaan wordt. Enfin, dat is het risico van de arbeid en 't gaat wel over hoor Op Donderdag, 10 December, sloot deze fees ten-cyclus met één voorstelling en wij kunnen Van personeelsleden ontvingen wij onderstaande ontboezeming, welke wij gaarne een plaatsje geven. Het dichten zal ik nooit goed leren. Toch wil ik het nu weer proberen; Want ik wil de dank vertolken. Van velen die de werf bevolken. Want het jaarlijkse Sint Nic'laas feest, Is voor de kinderen weer fijn geweest. Het was voor 't kind een groots festijn. Zij allen zullen dankbaar zijn. Daarom, medewerkers aan dit feest, HUN DANK; het is weer goed geiveest. begrijpen, dat degenen, die met de verant woording en het werk belast zijn geweest, min of meer opgelucht waren. Wij - de buitenstaanders - mogen eraan toe voegen: U kunt ook tevreden zijn. Het waren weer goede feesten, waarin zelfs niet een organisatiefoutje was te bespeuren. De toe wijding van helpers en helpsters is daaraan niet vreemd en wij zouden gaarne de tolk van kinderen en moeders willen zijn om hier nog eens alle medewerkers dank te zeggen namens hen. Het vervoer naar en van Musis was prima geregeld en de Schiedamse belangstellenden zagen in die 4 dagen de 2500 W.F. kinderen met hun cadeaux (tafeltjes, stoeltjes, hijskra nen, kruiwagens e.a.) opgetogen de zaal ver laten. EERVOL ONTSLAG Per 31 December 1953 is in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd eervol ontslag verleend aan de heer C. BEIJER - baas afdeling Scheepsbouw. Moge hij nog vele jaren van zijn welverdien de rust genieten. o Op Zaterdag, 5 December, zijn aan de ge slaagden van de cursussen machinaal boren, kotteren en fijn kotteren de diploma's uitge reikt. De gelukkigen zijn: Machinaal boren: H. C. van den Brand J. J. Fluyt L. P. J. Schra Kotteren J. A. Eichelsheim L. M. van Ettinger P. van 't Hof C. van Wijk Fijn kot ter en: J. Gerrets

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 22