iViii/i INHOUD OFFICIËLE MEDEDELINGEN GELDT VOOR GEHELE WERF J SOCIALE RUBRIEK DE Foto van de maand: KERSTSTEMMING Decembernummer 1953 Officiële Mededelingen - Sociale Rubriekomslag pag. 2 en binnenwerkpag. 14 Kerstgedachtepag. 1 Ons werkpag. 2 Uit de oude doospag. 6 Kerstmis gedichtpag. 7 m.s. H0egh Bellepag. 8 Veiligheidpag. 9 Koninklijke onderscheidingen pag. 11 Feestelijke diploma-uitreiking aan 51 geslaagde leerlingen van de Bedrijfsschoolpag. 12 Verplaatsing van de afdeling Bedrijfsboekhoudingpag. 15 In Memoriampag- 17 Tien Sinterklaasfeesten in Musis Sacrumpag. 18 Eervol ontslagpag. 20 Diploma's pag. 20 Winterlandschap (foto) pag. 21 De Sint op helling 5 en 6 pag. 22 Dankbetuigingenpag. 22 Kankerbestrijdingpag. 23 Vereniging W.F. Afdeling Biljartpag. 24 Afdeling Bridgepag. 24 Dames- en Mannenkoor pag. 24 Afdeling Duivensport pag. 25 Afdeling Harmoniepag. 25 Afdeling Klaverjaspag. 26 Afdeling Mannenzang pag. 26 Afdeling O. en Apag. 26 Afdeling Schakenpag. 27 Afdeling Tafeltennis pag. 27 Afdeling Voetbalpag. 27 Afdeling Zwemmenpag. 28 Jubileum 1954 pag. 29 Onze Jubilarissen van deze maandomslag pag. 3 Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres Afdeling Sociale Zaken FARRIEKSREGLEMENT (vervolg) Artikel 46. Bij het vervoer van zuren en andere gevaar lijke stoffen moeten steeds maatregelen wor den getroffen om ongelukken te voorkomen. Een fles kan breken, een bus kan omvallen en open springen. Neemt dus alle mogelijke voor zorgen voor het vervoer en houdt verder een ieder, die niet met het vervoer te maken heeft, op een veilige afstand. Artikel 47. De werknemer is verplicht zich te houden aan de regels welke voor het verkeer op de werf zijn gesteld. Niet alleen de werknemer, maar iedereen, die op de werf komt, hetzij te voet of per auto enz. is verplicht zich aan de voor een veilig verkeer ge stelde regels te houden. Door de afdeling Beveiliging wordt er dan ook nauwlettend op toegezien, dat de voor de werf voorgeschreven maxi mum snelheid niet wordt overschreden en ook aan de verdere voorschriften op dit gebied wordt voldaan. De snelheidslimiet (20 km) heeft een gegron de reden; er zijn zeer gevaarlijke plaatsen op de werf, soms waar men deze het minst vermoedt. Indien iedereen zich aan de verkeersregels enz. houdt en goed uit kijkt, dan behoeft er geen vuiltje aan de lucht te zijn. Ook onnodig overste ken of niet geoorloofd gebruik maken van de rijweg door voetgan gers moet vermeden worden, speciaal bij het einde van de werktijd. Aan weerszijden van de hoofdingang zijn brede voetpaden. Zij, die van de fabriek naar huis gaan, moeten het rechter voetpad gebruiken, en zij, die van het kantoor komen, ongeacht of men daar werkt of er na werktijd geweest is voor inlichtin gen, enz., moeten het linker voetpad gebruiken Wordt vervolgd) I J

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 2