1854 JUBILEUM 1954 29 A*fc; NIEUWS W aterpolo. In de zomercompetitie 1953 eindigde ons zevental op de 2de plaats achter R 5. In de nog aan de gang zijnde wintercompetitie waarin 2 zeventallen de eer van onze zwemvereniging trachten hoog te houden zijn de tot nu toe bereikte resultaten van het le zevental zeer pover. Het tweede zevental staat er gelukkig iets beter voor. Onder energieke leiding van M. van Zelm en A. Verlinde wordt echter al het mogelijke gedaan om de technische en tacti sche vaardigheid van onze jongens by deze moeilijke bal- sport op te voeren. ZWEMFEESTEN 100-JARIG BESTAAN Ook de afdeling Zwemmen zal haar aandeel leveren in de festiviteiten ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan en wel in de vorm van het organiseren van een groot zwem feest. Het programma zal zeer uitgebreid zijn en zal niet op één avond kunnen worden afgewerkt en daarom plaats vinden op twee Zaterdagavonden in de tweede helft van Januari. De data zullen nog definitief worden vastgesteld. In korte trekken ziet het programma er als volgt uit: 1. Jubileum-bedrijfsestaffette 2. Show- en kunstzwemmen 3. Vijfkamp tussen diverse bedryfszwemverenigingen 4. Polo-tournooi tussen diverse bedrijfszwemverenigingen. In eerste instantie is dit zwemfeest bedoeld voor ons bedryf en daarom zal dit jaar veel aandacht worden besteed aan de bedrijfsestafette. Sinds 1946 wordt deze estafette reeds gehouden, waarvoor de directie een wisselbeker heeft be schikbaar gesteld. De eerste jaren was hiervoor veel enthou siasme en schreven vele afdelingen en werkplaatsen in. De laatste jaren is de animo enigszins verzwakt en konden we alleen nog rekenen op ploegen van de bedryfsschool, de timmerlieden, de motorhal en het hoofdkantoor. Het is onze bedoeling de estafette weer wat leven in te blazen. Alle afdelingen en werkplaatsen dus aan de slag om een ploeg samen te stellen voor de Jubileum-bedrijfsestafette 5 X 25 meter vrije slag. Er kan ook met meerdere ploegen worden ingeschreven. Aan de deelname zijn geen kosten verbonden. Om definitief in het bezit te komen van de wisselbeker, moet deze 3 maal achtereenvolgens of 5 maal in totaal worden gewonnen. De inschryving sluit op 10 Januari a.s. Werkt allen mede om deze estafette tot een succes te maken. Voor alle leden en deelnemers zyn vanaf begin Januari aan de kassa van het Sportfondsenbad gratis toegangskaar ten verkrijgbaar en wel 2 kaarten per lid of per deel nemer. Deze kaarten zyn geldig voor beide avonden. In aansluiting op dit Zwemfeest zal begin Februari voor onze kinderen een diploma-zwemfeest worden gehouden. Alle kinderen, die in Februari voldoende met de zwem lessen zijn gevorderd, kunnen aan het examen op dit zwemfeest meedoen. Nadere mededelingen over dit diploma zwemfeest volgen in het W.F. Nieuws van Januari. Kinderclubuur. Wij vestigen er de aandacht op, dat wy op de kinderclub uren van Donderdag- en Vrijdagavond van 5.30 uur tot 6.10 uur te kampen hebben met een tekort aan hulptrainers. Indien er leden zijn, boven de 16 jaar, die belangeloos hieraan willen medewerken, kunnen deze zich hiervoor bij het bestuur opgeven aan de kassa van het Sportfondsenbad tijdens deze cluburen. Nu de datum van het 100-jarig jubileum bij het verschijnen van dit nummer zeer nabij is, is de tijd aangebroken om enkele bekendmakingen te publiceren, welker inhoud van groot belang is voor al onze werknemers. Deze en eventueel andere bekendmakingen zullen t.z.t. ook worden aangeplakt op de bekende plaatsen. Het is belangrijk, dat iedereen goede nota neemt van al deze noodzakelijke voorschriften. WERKTIJDEN SCHIEDAM, ROTTERDAM en FIJENOORD Woensdag 6 Januari 1954. De nachtploegen komen om 19.00 uur op en werken tot 23.30 uur. (Werf Rotterdam van 16.45 tot 21.15.) Ook de B-ploegen eindigen om 23.30 uur. Donderdag 7 Januari 1954. Alle werknemers, ook die in nacht-, A- en B-ploegen zijn ingedeeld, komen om 7.30 uur op daar, waar zij normaal hun werk doen, dus te Schiedam, Rotterdam of Fijenoord en blijven op de werf tot circa 9.15 uur, behou dens diegenen die uitgenodigd zijn voor de personeelsreceptie. Verder is het die dag vrijaf. De nachtploeg behoeft die avond niet op te komen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 31