31 NIEUWS BEDRIJF SCHIEDAM Het gehele personeel komt op normale tijd op de werf. Er moet dus vóór 7.30 uur zijn aangeprikt en ieder begeeft zich naar de luisterposten. Ook de mensen uit de A- en B- en nachtploegen zorgen om 7.30 uur aan wezig te zijn. Men behoeft geen werkkleding aan te trekken, de kleed lokalen blijven gesloten. Het kantoorpersoneel, dat gewoonlijk om 8.30 uur begint, dient ditmaal om 8.00 uur aanwezig te zijn. Voor het beluisteren van de aubade en de herdenkingsrede zijn op de volgende plaatsen luidsprekers opgesteld: Machinefabriek I. Omgeving Machinefabriek, Oostelijk deel van de werf: Cantines. Afdeling Baas Kieboom. Bedrijfskantoor en calculatie-bureau (voor beambten). Machinefabriek II. Werkplaats gereedschapmakerij. Voor het personeel van de afdelingen Garage, magazijn Oost en voor het personeel dat in de omgeving machinefabriek werkt, is ruimschoots plaats op bovengenoemde posten. Alle anderen, die in de machinefabriek hun werk hebben, bezetten hun gebruikelijke plaats in de cantines. Schaftlokaal (voor toezicht). Cantine „Missions to Seamen" (voor beambten). Westelijk deel BedrijfsschoolTheorie-lokaal boven (voor toezicht en beambten). van de werf: Werkplaats beneden (voor personeel platenpark en omgeving). De tentoonstellingsruimte is hiervoor NIET beschikbaar. Cantines: 't Blaasje, de Hut, de Moriaan en de cantine afbouwkade. Plaatwerkerij - Afdeling Onderhoud - Koperslagerij. Bazen- en voorliedenkantoor, afdeling Reparatie. Koffiekamer en assistenten-kantoor afdeling Reparatie (beambten). Timmerwinkel. (ROOKVERBOD BLIJFT GEHANDHAAFD). Zij, die gewoonlijk buiten werken of in een afdeling werkzaam zijn, waar geen luidsprekers staan opgesteld, bezetten hun plaats in de cantines. Zij, die in bovengenoemde afdelingen werkzaam zijn, moeten ter plaatse blijven luisteren. Ieder ontvangt eind December 1953 in de enveloppe, waarin ook de bewij zen van toegang voor de Jubileumfeesten in het Ahoy-gebouw enz. zitten, een bon voor een kop koffie en een bon voor een sigaar. Tussen 7.30 uur en 8.30 uur worden bij inlevering van deze bonnen de koffie en de sigaren op de genoemde luisterposten en in de cantines verstrekt. Zij, die gaan luisteren in afdelingen, waar machines, werktuigen en werk stukken staan, worden dringend verzocht deze onaangeroerd te laten. Na afloop van de toespraken kunnen degenen, die een bewijs van toegang voor de personeelsreceptie in de Garage hebben ontvangen, de Directie gaan feliciteren. BEDRIJVEN ROTTERDAM EN FIJENOORD Het gehele personeel komt op normale tijd op de werf te Rotterdam en Fijenoord. Er moet dus vóór 7.30 uur zijn aangeprikt en ieder begeeft zich naar de luisterposten. Ook de mensen uit de A-, B- en nachtploegen moeten om 7.30 uur aanwezig zijn. Men behoeft geen werkkleding aan te trekken, de kleedlokalen blijven gesloten. De beambten worden om 8.00 uur op het bedrijf verwacht. Voor het

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 33