M NIEUWS 32 beluisteren van de aubade en de herdenkingsrede zijn op de volgende plaatsen luidsprekers opgesteld: ROTTERDAM Cantine. Werkplaats afd. Bankwerkerij. Werkplaats afd. Kleine draaierij. Werkplaats afd. Houten scheeps bouw. Werkplaats afd. Timmerwinkel. (Rookverbod blijft gehandhaafd). FIJENOORD Cantine. Koffiekamer (beambten en toezicht). Zij, die gewoonlijk buiten werken, of in een afdeling werkzaam zijn, waar geen luidsprekers staan opgesteld, bezetten liun plaats in de cantines. Zij, die in bovengenoemde afdelingen werkzaam zijn, moeten ter plaatse blijven luisteren. ieder ontvangt eind December 1953 in de enveloppe, waarin ook de bewij zen van toegang voor de Jubileumfeesten in het Alioy-gebouw enz. zitten, een bon voor een kop koffie en een bon voor een sigaar. Tussen 7.30 uur en 8.30 uur worden bij inlevering van genoemde bonnen de koffie en de sigaren verstrekt op de genoemde luisterposten en in de cantines. Zij, die gaan luisteren in afdelingen, waar machines, werktuigen en werk stukken staan opgesteld, worden dringend verzocht deze onaangeroerd te laten. Na afloop van de toespraken (circa 9.15 uur) zal de fluit gaan als teken, dat dit officiële gedeelte is afgelopen. Degenen, die een „bewijs van toegang" voor de personeelsreceptie in de Garage te Schiedam hebben ontvangen, kunnen de Directie gaan feliciteren. Hiertoe zullen, alleen voor de bezitters van een dergelijke kaart, auto bussen gereed staan, die om 9.30 uur van Rotterdam en Fijenoord zullen vertrekken naar Schiedam. Na afloop van de receptie vertrekken deze bussen om 10.45 uur weer naar Rotterdam terug. Op de terugweg kan men op de gebruikelijke stop plaatsen uitstappen. Men kan met deze bussen meerijden door de stad tot de R.E.T.-garage. Verder heeft iedereen de gehele dag vrijaf, er wordt niet afgeprikt. De voor de Personeelsreceptie beschikbare tijd maakt het onmogelijk ieder personeelslid in de gelegenheid te stellen de directie te complimenteren. Daarom is in overleg met de vertegenwoordigers van het personeel een regeling getroffen, waarmede ieder het, naar wij vertrouwen, eens zal kunnen zijn. Naast alle kernleden zullen degenen, die in 1954 vijfentwintig jaar of langer in dienst zijn, een uitnodiging voor de receptie ontvangen. Hoe jammer dit voor velen kan zijn, een betere oplossing hebben we niet kunnen vinden. Werkplaats afd. Schilderswinkel. Werkplaats afd. Geschut rep. Tariefbureau-kantoor (toezicht). Kamer heer Van der Ende, kan toor. (beambten). De copie voor het Januarinummer dient vóór 10 Januari 1954 in het bezit van de Redactiecommissie te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 34