Vcrhuizin g Afdeling Inkoop Verhuizing Mngazijnadministratie 51 (j*|) NIEUWS verhuisden zullen ridderlijk en gaarne toe geven, dat liun behuizing aanzienlijk verbe terd is. En wat de beslommeringen en onge makken van de verhuizing zelf betreft, och, die hebben onze eigen en andere werklieden, geassisteerd door onze beambten, tot een mi nimum weten te beperken. Ik meen niemand tekort te doen, wanneer ik het voorspoedige verloop van onze volksverhuizing voor een belangrijk gedeelte op bet credit stel van Van der Kraan en van Slobbe. Wat mij persoonlijk betreft, ik heb door hun ingrijpen geen kans gekregen'om ook maar de geringste vracht op mijn zwakke schouders of in mijn kleine ban den te vervoeren. Ook nu nog steekt van tijd tot tijd een hunner zijn hoofd binnen mijn deur om zich te overtuigen of alles wel in orde is en of niets meer moet worden ver plaatst. Van der Kraan, van Slobbe, Fasolt, Fafner en de anderen, ik dank jullie namens velen voor je krachtdadige hulp. Zonder je medewerking zou onze winterse verhuizing noodzakelijk een kwaad zijn geweest. Over de verbouwing laat ik gaarne het woord aan eeu terzake kundige. v.d. B. De heer A. Bos, chef afdeling Inkoop, s'.ool zich aan bij de rij en gaf ons gaarne de vol gende antwoorden op onze nieuwsgierige vra gen over het nieuwe kantoor van deze af deling. Ook hem danken wij voor zijn bereidwillig heid. Redactie. 1. Verbuizen in een tijd van woningnood is een bijzonder gebeuren. Mogen wij Uw mening eens boren over Uw nieuwe „wo ning?" Mijn mening hierover kan ik lieel kort weer geven, n.l.: ik ben volkomen tevreden. 2. Is ook Uw personeel van mening, dat deze verandering een verbetering is? Ook het personeel kan goed in de nieuwe omgeving wennen en ziet in deze verandering eeu verbetering. 3. Zoiult U ons, zonder U verdere vragen te stellen, nog enige bijzonderheden (i.v.m. deze verhuizing) willen verstrekken, wel ke onze lezers wellicht zullen interesseren? We zijn van de westzijde van de zaal naar de oostzijde verhuisd. Toen we in 1934 van Rot terdam hier kwamen, was er een riant uit zicht - over de grienden van de Vijfsluizen - op Vlaardingen. Zo langzamerhand is alles volgebouwd. Eerst de Bedrijfsschool, later de vleugel waar nu de bedrijfsboekhouding is ondergebracht en tenslotte werd de binnen plaats omgezet in tekenkamer Scheepsbouw, tegen de muren waarvan we de laatste jaren konden aankijken. Nu zitten we aan de voor zijde, waar alle drukte rondom het 100-jarig jubileum voorbijtrekt. Ook binnen is er heel wat veranderd. Hoewel de ruimte niet groter is dan we in gebruik hadden - hetgeen ook niet nodig was, omdat we geen woningnood kenden - lijkt alles veel ruimer. De oorzaak hiervan is de toepassing van veel glas, lichte verf en T.L.-verlichting. In de reeks ver huizin gs-interviews vonden wij de heer C. J. van Meurs, chef van de afdeling Magazijnadministratie, gaarne bereid aan de hand van enkele vragen zijn visie op dit ge beuren aan onze lezers door te geven, waar voor wij hem gaarne dankzeggen. Redactie. Ter beantwoording van de door U gestelde vragen i.v.m. de verplaatsing van de Afdeling Magazijnadministratie, deel ik U het volgen de mede: Vraag nummer 1: Staat deze verhuizing i.v.m. gebrek aan ruimte in Uw vroegere afdeling? AntwoordDe kantoorruimte, waarover de Afdeling Magazijnadministratie op baar vo rige plaats beschikte, was inderdaad door de steeds toenemende werkzaamheden en dien tengevolge vermeerdering van personeel, on toereikend geworden. Om zoveel mogelijk met de beschikbare ruim te te woekeren, moesten bureaux, schrijftafels en voorraadkartotheek te diclit op elkaar ge plaatst worden, zodat er voor behoorlijke passage geen ruimte was. Daar wij ingesloten zaten door Afdeling Hoofdboekhouding en Afdeling Bedrijfsboek houding, was er onder de bestaande oude toe stand voor onze afdeling geen mogelijkheid tot uitbreiding, om hierin verbetering te brengen. Door gebrek aan plaats was er bovendien geen gelegenheid om jonger personeel op te leiden, om direct hierover de beschikking te hebben bij eventuele mutaties, welke vooral onder bet jongere damespersoneel voorkomen. Nadat de Afdeling Bedrijfsboekhouding naar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 101