VJ NIEUWS 52 haar nieuwe kantoor was overgeplaatst, heeft men van de vrijgekomen ruimte een voldoen de gedeelte voor onze afdeling ingericht, waarbij met de hierboven genoemde bezwa ren rekening is gehouden. Vraag nummer 2: Hoe is Uw indruk over de nieuwe afdeling en hoe de indruk van Uw personeel? Antwoord: In vergelijking met onze oude af deling betekent de inrichting en ruimte op onze nieuwe afdeling een grote verbetering. Het was thans mogelijk voor de bureaux en overig meubilair een ruimere opstelling te verkrijgen. Hiertoe heeft zeker ook bijgedra gen, dat de oude houten schrijftafels en bu reaux zijn vervangen door nieuwe stalen bu reaux met bijpassende stoelen. Men heeft bovendien de nodige zorg besteed aan het interieur, zoals het in lichte tint schilderen van wanden en plafonds, verbeteren der ver lichting etc., zodat men een aantrekkelijke kantoorruimte heeft verkregen, waarin het prettig is zijn dagelijks werk te verrichten. Men heeft ons bovendien toegezegd, dat voor het aanbrengen van een installatie voor lucht verversing zou worden zorggedragen, wat vooral gedurende de winterperiode bij geslo ten ramen van belang is en de arbeidspresta tie zeker ten goede komt. Vraag nummer 3: Is deze ruimte nu ge schikt om zelfs perioden van uitzonder lijke bedrijfsdrukte het hoofd te kunnen bieden? Antwoord: Doordat wij op onze nieuwe af deling de beschikking over meer kantoor ruimte hebben gekregen, was het mogelijk ter versterking van onze afdeling enkele bureaux bij te plaatsen. Wij trachten thans, hiervoor enkele geschikte krachten aan te nemen, hoofdzakelijk voor het afboeken van afgege ven materialen. Wij menen, dat wij dan ook in perioden van grote bedrijfsdrukte in staat zijn, de werkzaamheden vlot te laten verlopen. Vraag nummer 4: Kunt U in het alge meen nog iets vertellen, dat van bijzon der belang is, naar aanleiding van deze verplaatsing? AntwoordOfschoon door het voorgaande de belangrijkste feiten i.v.m. de verplaatsing reeds zijn vermeld, zou ik hieraan nog het volgende als een voordeel willen vermelden. Onze oude afdeling werd aan één zijde door een gangpad begrensd, hetwelk de communi catie vormde naar diverse afdelingen, bene vens naar garderobe en toilets. Door deze om standigheid was het de gehele dag een komen en gaan van diverse personen langs onze af deling, waarvan er verschillende ook nog wel LEZERS W.F. NIEUWS, ATTENTIE! Degenen, die hun W.F. Nieuws maand- afleveringen willen laten inbinden, ge lieven zich nu spoedig op te geven aan afdeling Sociale Zaken. Na eind Februari kunnen geen bestel lingen meer worden aangenomen. Zoveel te meer gegadigden, des te goedkoper. Redactie een praatje hielden in deze „Wandelgang" hetwelk niet bevordelijk was voor de rust op onze afdeling. Doordat onze nieuwe afdeling thans een af zonderlijk geheel is, is ook dit bezwaar on dervangen. Door de grotere afstand, welke er thans is tussen onze afdeling en de afdelingen Inkoop en Bedrijfsboekhouding, met welke afdelin gen wij veel contact hebben, is de communi catie wat moeilijker geworden. Het vroeger persoonlijk contact zal thans meer door telefoon moeten worden vervangen. JANTJE HUILT, JANTJE LACHT Wat we U gaan vertellen lezer, is een histo risch verhaal. Op een morgen kwamen we in de verband- kamer. Ter rechterzijde van de hoofdingang zat een slachtoffer 'onder het mes en ter lin kerzijde was iemand wachtende, kennelijk ook een getroffene, want het voorste deel van zijn linkerstraathand zat in het verband. Hilarius Janse, die aan de rechterkant zat, trok nogal een glunder gezicht. Op onze vraag wat er gebeurd was, vertelde Hilarius het volgende: „Ach, ach, meneer, heb ik effe geluk gehad. Ik zat knijp in de dubbele bodem en toen werd er een plaat weggetrok ken met de kraan. Nou, dat geval ging over m'n schoen heen, maar gelukkig had ik schoenen met stalen neuzen. Als ik die niet had gehad, zou er nu een bloederige massa in m'n schoen hebben gezeten. O, o, wat zat ik in m'n stTot zover dit verhaal. We hebben die knaap natuurlijk gefeliciteerd, want hij had alleen een paar onbenullige schrammetjes opgelopen. Toen naar de linkerkant, waar Jodocus

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 102