INHOUD L 7-Januari-nummer liet „Ten Geleide", geschreven in gespannen verwachting over wat de feestviering brengen zou. I hans de „ri erugblik' op hetgeen de feestviering gebracht heeft. De verwachtingen zijn overtroffen, met en door aller medewerking en dank zij de perfecte organisatie door de Feestcommissie van de eerste tot de laatste minuut. Wij hebben gezien een openbaring van de Wilton-Fijenoord-geest - meer dan een eeuw alom bekend in het werk - öök in de viering van het achter ons liggend zeldzaam feest. Wij zijn dankbaar, dat dit de gelegenheid gaf de saam horigheid van onze werkgemeenschap ook in feestvreugde tot uiting te doen komen; ook vreugde in eendracht, naast arbeid, is kracht Zo gaan wij de toekomst in, gesterkt door het genotene, beseffend wat ons te doen staat: Bouwt voort aan het werk van de ouden. Bouwt voort in hun krachtige geest. Behoedt en bestuurt wat zij bouwden Zij zijn ons ten voorbeeld geweest. Mr. Jacq. Dutilh, p resident-commissaris. Januarinummer 1954 T erugblikomslag pag. 2 Een woord achterafpag. 1 Na het Eeuwfeestpag. 2 Rede van de heer S. van West pag. 3 Aanbieding van geschenken door personeel en gepensionneerden. Rede van de heer P. Berghpag. 11 Rede van de heer J. WWeberpag. 13 Rede van de heer J. P. Bouman pag. 14 Rede van de president-commissaris Mr. Jacq. Dutilhpag. 16 Rede Staatssecretaris van Sociale Zaken Mr. Dr. A. A. van Rhijnpag. 17 Receptie voor genodigden uit het personeel en gepensionneerden in de receptiezaal pag. 23 Autoriteitenreceptiepag. 23 Aan de lunch Rede van de president-commissaris Mr. Jacq. Dutilhpag. 25 Expositie in de Bedrijfsschoolpag. 31 Declamatorium was het hoogtepunt pag. 32 Jubileumnummer van het W.F.-Nieuws pag. 32 Gedenkboekpag. 33 Nabeschouwing van de feestcommissie pag. 34 Jubileum-indrukkenpag. 36 Hoe wij feest gevierd hebbenpag. 49 Feestavonden in Ahoypag. 41 Bijdrage van een simpele huisvrouw pag. 45 Sociale Rubriek pag. 46 In Memoriam pag. 47 Willy Wilton-Fondspag. 48 Eervol ontslagpag. 48 Promotiespag. 48 De verbouwing van hel hoofdkantoor pag. 48 Verhuizing Hoofdboekhoudingpag. 50 Verhuizing afdeling Inkooppag. 51 Verhuizing Magazijnadministratie pag. 51 Veiligheidpag. 52 Dankbetuigingenpag. 54 Ideeënbuspag. 54 Vereniging W.Fpag. 54 Onze Jubilarissen van deze maand - omslag pag. 3 Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken Foto van de maand: Het door B. en W. van Schiedam aange boden portret van H. M. de Koningin

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 50