NA HET EEUWFEEST NIEUWS 2 1 Onze oudste Directeur spreekt Hoewel ieder personeelslid uit de verslagen in de dagbladen nog eens lieeft kunnen lezen en zien hoe wij dit feest gevierd hebben en daarbij hebben ondervondendat in die feest dagen W.F. voor één keer „Wij Feesten" be tekende (deze woordspeling gebruikte onze president-commissaris in zijn toespraak op 7 Januari), meende de Redactie toch als sluit stuk van dit grootse jubileum in het Januari nummer een idtvoerig beeld van de festivi teiten te moeten geven. Wij geloven er goed aan te doen hier en daar gebruik te maken van publicaties in de Dag bladpers, die zeer veel aandacht aan de festi viteiten heeft geschonken. In veel opzichten is het niet goed mogelijk de organisatie van dit feest, welke grotendeels door eigen krachten, onder wie ook redactie leden, in elkaar werd gezet, door deze zelfde Redactie te doen „verslaan". Het is echter met bijzonder genoegen, dat wij de vele berichten voor U hebben doorgesnuffeld, ivaarbij wij overal een bijzonder opgewekt geluid hebben mogen beluisteren. Aan. de hand van het officiële programma beginnen wij met: De aubade op 7 Januari. 7.45 uur, vóór het hoofdkantoor. Het sneeuwt! 't Is nog donker en door de vele schijnwerpers, die de filmopnamen van de aubade moeten mogelijk maken, zijn wij niet in staat om de lucht boven ons te be kijken. Wordt het erger? Wordt het beter? Niet verder vragen, maar doen, en precies op tijd begint de dirigent van de Harmonie W.F.. de heer Joh. F. Pala, met nummer 1 van het programma: 1. Feestfanfare (Joh. F. Pala); 2. Marche Solonelle (Ir. J. H. Wilton, arr. Joh. F. Pala). In de werkplaatsen en de kantoren luisteren de duizenden en onder het baldakijn van de nieuwe ingang van het hoofdkantoor staan commissarissen, directie, hoofdambtenaren en vertegenwoordigers van het personeel opge steld en laten zich opgewekt huldigen en be sneeuwen. Deze inzet van het feest wordt besloten met

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 52