13 NIEUWS egoïsme, misplaatste ijdellieid en machtsbe geerte, maar dit alles is het doel wel waard. Vandaag vieren we echter een jubileum en straks biedt mijn collega van de werklieden vertegenwoordiging de directie een cadeau aan, hetgeen hij zal verzoeken te willen aan vaarden als een eenvoudige geste van allen. Wij hopen dat dit cadeau ook stilzwijgend zal verkondigen het bekende „BEIDT UW TIJD". „BEIDT UW TIJD", een aanwijzing voor iedereen zich ten volle te geven, want het welzijn van een volgens eerlijke maatstaf ge leid bedrijf moet een ieder na aan het hart liggen. Laten wij dus met elkaar een werk klimaat scheppen, waarin ieder zijn taak, eenvoudig of gecompliceerd, met animo en toewijding vervult. „BEIDT UW TIJD", óók voor de leiding. Breng - op technisch en op sociaal gebied - ons bedrijf omhoog. Wilton-Fijenoord moge bekend zijn, speciaal om haar reparatie-pres taties, laat het eveneens op dat andere terrein een voorbeeld zijn dat - ook in en dóór onze dagelijkse arbeid - iets moois en iets goeds te bereiken valt. Het is mij een voorrecht U te mogen geluk wensen, hierbij de hoop uitsprekende dat ons De vertegenwoordiger van de Unie-bonden H. Peters J. P. Bonman spreekt namens de oud- bedrijf tot in verre toekomst moge bloeien, in goede harmonie en tot heil van velen. o De heer W. Weber, voorzitter van de arbeiderskern, spreekt dan als volgt: Het bestuur van de Jubileum-Commissie heeft besloten van het door het personeel van W.F. bijeengebrachte bedrag de directie een klok aan te bieden, die volgens de heer Ir. J. H. Wilton geplaatst zal worden tegenover het Hoofdkantoor. De keuze is niet zo maar op een klok geval len. Dit is hoofdzakelijk gebeurd, omdat de tijd beslissend is voor ieder mens en voor het gehele leven. Het was immers zo, dat de tijd er rijp voor was, dat wijlen Bart Wilton 100 jaar geleden zijn smederij begon en hij de kunst verstond met zijn tijd mee te gaan tot bloei van het oorspronkelijk kleine bedrijf. De zoons, geïnspireerd door de geweldige werkkracht van vader, hoofdzakelijk geleid door de oudste zoon Bart, ook goed begrip hebbende voor de eisen des tijds, hebben het bedrijf Wilton tot grote bloei gebracht, zodat

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 63