NIEUWS 22 Aankondiging van de sprekers pen van hoofd en van hart. Eigenschappen van hoofd, omdat zij met intelligentie en met vakbekwaamheid hun taak hebben ver richt. Eigenschappen van hart, omdat zij mensen van karakter waren en getoond heb ben met hun medemensen op de juiste wijze te kunnen omgaan. In de eerste plaats de heer J. C. de Ridder, groepsleider van de afdeling Tekenkamer Scheepsbouw. De heer de Ridder is in dienst gekomen in het jaar 1905 en heeft das al 48 dienstjaren. Hij werd daar opgeleid tot scheepstekcnaar en vierde in 1945 zijn 40-jarig jubileum. Hij heeft niet alleen zijn dagelijkse arbeid voortreffelijk verricht, maar zich daarnaast ook verdien stelijk gemaakt als bestuurslid van de Stich ting Pensioenfonds voor beambten en bazen en daarom is het mij een groot genoegen om hem te kunnen mededelen dat het H. M. de Koningin heeft behaagd om U bij Koninklijk Besluit van 2 Januari 1954 no. 14, toe te ken nen de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje Nassau in goud. De heer C. Burgerhout is thans Onderbaas van de afdeling IJzerwerkers. Hij kwam in dienst in 1912 als ijzerwerker en heeft in 1952 zijn 40-jarig jubileum aan deze onderneming herdacht. Hij werd in 1938 bevorderd tot on derbaas en al deze jaren, in deze vele lange jaren, heeft ook hij zich doen kennen als een trouw, bekwaam en toegewijd werker. Het is mij daarom een groot genoegen ook U mede te delen, dat het H. M. de Koningin heeft behaagd bij hetzelfde Koninklijk Besluit U toe te kennen de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje Nassau in zilver. En tenslotte de heer van Tilborg, vaste voor man in de nachtploeg, in 1911 in dienst ge komen als brander. Hij heeft ook zijn 40- jarig jubileum reeds gevierd in het jaar 1951 en ik wens nu speciaal te wijzen op de ver antwoordelijkheid die zijn positie meebrengt, daar hij de leiding heeft over 40 man perso neel. Het is mij een genoegen U mede te delen dat het H. M. de Koningin heeft behaagd bij hetzelfde Koninklijk Besluit aan U toe te kennen de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje Nassau in zilver. Mijne Heren gedecoreerden. Ik hoop van harte, dat U nog vele jaren deze decoratie zult kunnen dragen en dat U in deze deco ratie een bewijs zult zien, dat de regering van Nederland groot respect heeft voor de kwa liteit van ondernemers en werkgevers maar ook groot respect heeft voor de kwaliteit van

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 72