NIEUWS 30 m no**;; de directiekamer verricht zal worden onder liet oog van Hare Majesteit, Hare Majesteit waardig, Mijne Heren, zijn en blijven zal. De verhouding, de allerbelangrijkste verhou ding tot onze medewerkgevers en tot de or ganisaties van werknemers is ook hedenmor gen ter sprake gekomen en wel op een wijze die evenzeer geruststelt, die evenzeer ons zegt, dat wat er tot dusver op dit gebied in onze eigen kring en naar buiten gedaan is, bevrediging heeft gegeven. Dat ook uiteindelijk degenen die bij voort during klauteren over de hier gerepareerd wordende schepen een blijk hebben willen geven, dat zij van oordeel zijn bij dat moei lijke werk, dat verantwoordelijke werk, goed ontvangen te worden door het aanbieden van een smeedwerk in de zin en passend bij het bedrijf, waarin de stichter van deze veelom vattende instelling begonnen is, stemt ons uitermate vreugdig. Daarnevens is er een stroom van geschenken ter ere van dit jubi leum naar ons toegekomen. Het is niet mo gelijk vanwege hun aantal ze alle te noemen, maar ik kan U de verzekering geven dat Directie en Commissarissen voor het feit, dat gij bij dit jubileum een geschenk gegeven heeft en voor de keus van deze geschenken uitermate dankbaar zijn. Vele van deze ge schenken dienen ter vernieuwing van de in de loop der jaren versleten grote directie kamer in het tijdelijke maar vanwege de in vestering nog voorlopig blijvende hoofdge bouw en zo zie ik dan in de toekomst in de vernieuwde en verjongde omgeving der direc tiekamer plaats hebben de dagelijkse direc tievergaderingen met de staf. In deze omge ving zal levendig blijven de herinnering aan deze jubileumdag. Zij ?al blijven vormen een aansporing voor alle W.F.-werkers om zich waardig te tonen de gezindheid jegens dat bedrijf van Uwen hand die deze jubileumdag gemaakt heeft tot een feest in de volste zin des woords. Ik hef straks mijn glas op om U Excellenties en Mijne Heren, toe te drinken in warme erkentelijkheid voor Uw tegenwoordigheid en voor de wijze waarop gij allen van Uw verbondenheid met en sympathie voor Wil- ton-Fijenoord hebt willen doen blijken, daar aan onzerzijds verbindend namens onze ven nootschap en al haar werkers de belofte van ons streven overeenkomstig de slotwoorden van het gedenkboek de dienende functie van de onderneming te verwezenlijken in nimmer verflauwende inspanning ten bate van de nationale welvaart en de internationale sa menwerking.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 80