35 NIEUWS De afdeling Sociale Zaken heeft het geduren de de maand December niet gemakkelijk ge had. Afgezien van de altijd terugkerende drukte in deze laatste kalendermaand, deze keer nog vergroot door de loonwijzigingen enz., moesten er nog 7500 enveloppen voor de Ahoy'-feesten gevuld worden met 14 ver schillende soorten toegangskaarten, 6 ver schillende dienstregelingen, een programma, bonnen voor koffie en een sigaar, en invita tiekaarten voor de per- soneelsreceptie. De afdeling Sociale Zaken heeft hiermede in extra avonduren een topprestatie verricht. Voor de 11 vakken in de Ahoy'-hal waren aparte toegangskaar ten, zowel voor heer als voor dame. Daar naast bestonden er nog kaarten voor mede werkers en medewerk sters. Deze indeling is aangehouden voor Maandag, Dinsdag en Woensdag. Om misver stand te voorkomen, hebben wij de U be kende kleuren inge voerd. Verder nog enkele ge gevens over het ont haal. Tijdens de Ahoy'- feesten werden er 90.000 consumpties, 17.000 amandelbrood jes en 17.000 souper- pakketten verstrekt. Het totaal aantal feestgangers, inclusief me dewerkers en medewerksters verdeeld over 3 avonden, heeft 16.100 bedragen. Wist U, dat de totale lengte van alle kettink jes van de uitgereikte sleutelplaatjes 1 kilo meter bedraagt o 7 Januari is geen gemakkelijke dag voor onze Directie en Commissarissen geweest. Elk Directie-lid heeft circa 3500 handdruk ken ontvangen gedurende in totaal 3Yi uur, dat is gemiddeld 17 per minuut. Op 8 Janu ari kwamen hier nog 270 handdrukken bij, en gedurende de Ahoy'-avonden hadden ook nog vele hartelijke begroetingen plaats. De personeelsreceptie werd door 1200 per sonen bezocht; er kwamen 120 autoriteiten, en 's middags kwamen circa 2200 relaties complimenteren. De capaciteit van de parkeerterreinen bleek aan de verwachtingen te beantwoorden. To taal hebben circa 1000 auto's geparkeerd. Vele woorden van gelukwensen, lof en dank zijn er geuit. Op 7 Januari werden er 15 toespraken ge houden. De plechtigheden in de directie-kamer wer den door 160 luidsprekers over ons gehele bedrijf verspreid; hierbij waren 25 verster kers ingeschakeld. Het aantal medewerk sters en -werkers, om de organisatie te doen marcheren, is niet ge ring geweest. Op 7 Januari waren er 33 orde-commissarissen en dames bij de hand- tekening-registers de gehele dag in de weer. Op de Ahoy'-avonden waren per avond to taal 75 vak-, garde- robe-, uitreikstand- commissarissen met hun dames, ordonnan sen en inlichtingen functionarissen op hun post. Het aantal medewer kers aan het declama- torium bedroeg 265 personen. Het aantal artisten met hulpkrachten bedroeg op de Ahoy'-avonden totaal 65. Verder waren er nog aanwezig een brand weerploeg en een 12 man sterke E.H.B.O.-ploeg. Restaurant Erasmus, die de consumpties ver zorgde, was elke avond in Ahoy' met 180 kelners en ander personeel in de weer. Elke dag, voorafgaande aan een feestavond, waren 45 personen 8 uur lang bezig met bet smeren en beleggen van de broodjes voor de souper-pakketten. Uit deze opsomming van getallen blijkt, dat ieder, die een toezichthoudende functie ge durende deze feestdagen had, een zware dienst heeft gehad; maar allen hebben met een bezielend enthousiasme meegewerkt, zo dat uiteindelijk een resultaat is bereikt, waar over met waardering wordt gesproken. De feestcommissie: P. Bergh J. T. Crepin L. Giphart C. Keyzer Ook naar het familiefeest

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 85