Jubileum-indrukken Ag) NIEUWS 36 Bij de opening van de eerste feestavond A. A. Potuyt J. D. Uyterlinden H. C. v. cl. Ylist J. W. Weber Ir. J. H. Wilton (voorzitter) o Ondergetekende wil gaarne van deze gelegen heid gebruik maken alle leden van de feest commissie zijn hartelijke dank te betuigen voor de prettige wijze, waarop zij hem heb ben gesteund bij de voorbereidingen voor en de uitvoering van de jubileumfeesten. J. H. Wilton. maar van de hak op de tak Op de eigenlijke jubileum-dag, Donderdag 7 Januari, zaten we al vroeg in de knoei met ons tijdschema, kwamen 30 minuten achter, die op de personeelsreceptie moesten worden ingelopen en dat lukte ook. Hoewel er een „borreltje" werd gedronken en dus niemand liaast maakte, ging het heel gemoedelijk. Een enkele wenk hier en daar om medewerking - of beter gezegd om te verdwijnen - en de autoriteitenreceptie kon op tijd beginnen. Bedankt, luidjes! Het werd een koude aubade die morgen, op geluisterd door vuurpotten en sneeuwvlokken. Weliswaar boeiend voor het oog, maar de grote contrabas van de Harmonie barstte door de vorst. Tot aan de uitgifte van het Ahoy'-programma, juist voor de Kerstdagen, warén velen heel nieuwsgierig, wat er op de feestavonden ge bracht zou worden. Plots kwamen zich velen melden met de mededeling, wel een enquête formulier te hebben ingeleverd, maar geen gekleurde enveloppe te hebben ontvangen. Welke mededeling met een weinig zout moest worden genomen. Enkelen konden nog wor den geholpen, maar anderen, waaronder ook zij die met inlevering te laat waren geweest, hebben een prettige avond gemist. Want in derdaad heeft iedere Ahoy'-bezoeker de woor den van onze president-commissaris: „WF Wij Feesten", in daden omgezet. Wat de plaatsruimte betreft, waren de Alioy'- feesten ruim genoeg opgezet. Dat er echter

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 86