43 (jj|) NIEUWS De Voorzitter van de Feestcommi C. P. den Besten en J. A. van den Dool en hun staf over de uitstekende inrichting van de Ahoy'hal, de garderobe voorziening enz., over het massale vervoer met 70 R.E.T.-bus- sen, wij lezen van langdurig donderend ap plaus enz. enz. De drie feestavonden werden achtereenvol gens geopend door onze directeuren de heer S. van West, de heer C. J. A. van Daalen en de heer Ir. B. Wilton, die alle drie in een korte rede hun visie gaven op dit festijn: dat de vrouwen en verloofden door haar aan wezigheid een zeer bijzondere betekenis aan deze feesten gaven en deze daardoor gevierd werden met de gehele Wilton-familie bij el kaar. Dan volgde het declamatorium en daarna het filmjournaal van de officiële gebeurtenissen, die op 7 Januari hebben plaatsgehad. Na de pauze kwamen de Willards (accor deon), de Chico's (cowboy-zang), Gino Ma- nelli (jongleur), de Osmanis (parterre-acro- batiek), the 4 Dutch Rolling Stars (rolschaat- sen-kwartet), het Trio Coranto (clowns) en Crochet (illusionist). Cees de Lange had geen moeite om al deze nummers aan te kondigen op de hem eigen gezellige manier en behoef- Ir. J. H. Wilton, wordt gehuldigd de niet te overdrijven bij zijn voorstelling, want alle nummers vielen bij het publiek goed in de smaak, hetgeen bewezen werd door het hartelijke applaus, dat telkens op- klaterde. De begeleidende muziek werd ver zorgd door Accordeola o.l.v. Aad Zegveld. De „regie" van de tussentijdse koffie met amandelbroodjes was, evenals de andere con sumptieverstrekkingen af en al deze onder delen liepen voortreffelijk, dank zij toewij ding van al het personeel en de medewerking van de feestvierenden. Daardoor kwam de derde en laatste feest avond zonder dat de organisatoren met tegen slag hadden te kampen en toen dan tenslotte de heer J. W. Weber aan het eind van die laat ste avond op het podium woorden van dank sprak, was het een enthousiaste kernvoorzit ter, die heel hartelijk allen dankte, die aan het welslagen van deze feesten hadden mede gewerkt, zowel t.a.v. de organisatie en de uit voering als ook voor de medewerking van de feestvierders zelf en niet in het minst de directie, die dit feest aan ons had aange boden. Het bleek nü mogelijk, wat 30 of 40 jaar geleden niet mogelijk zou geweest zijn: aan werkers uit een bedrijf als W.F. een feest

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 93