r J (jj|) NIEUWS 44 Medewerkers(sters) tussen twee recepties in te geven voor en door het personeel. Een driemaal herhaald „hoera" voor W.F. deed Ahoy' trillen Dan komt onze directeur Ir. J. E. Woltjer de afscheidsrede spreken en ook deze spreker is vol lof voor allen, die het feest voorbereidden en uitvoerden. Het aantal organisatoren en medewerkenden maakt het onmogelijk ieder persoonlijk op het podium te nodigen en daarom wil de heer Woltjer in één persoon al deze werkers huldigen. Spreker verzoekt Ir. J. H. Wilton op het podium te komen en na hartelijke woorden wordt de „coördinator" van de jubileum-werkzaamheden gelauwerd met een prachtige krans. Ook Mevrouw Wil ton werd niet vergeten: een prachtige doos bonbons werd de heer Wilton in de armen gelegd, zodat hij geheel „weerloos" en „zwaar beladen" op het podium stondEn dit dan nog na al het werk, dat hij heeft ge daan De heer Woltjer is dan aan het einde van zijn speech en voor de laatste maal te geven voor en door het personeel. Een betreden daarna de feestgangers de dansvloer, waar Accordeola o.l.v. Klaas van Beek met zang van Bert Visser en The Ramblers o.l.v. Theo Uden Masman met zang van Jenny Bron en geleid door Theo Moens de 4 dans vloeren gevuld hielden met uitbundige danser essen en dansers. Voor de laatste maal ge bruiken zij het heerlijke souperpakket, be wonderen nog eens de fraaie doos bonbons of steken nog een W.F.-sigaret of sigaar op. Maarde klok draait en om 2 uur Don derdagmorgen rijden de bussen af. Citeren wij als slot nog: „Al die cijfers (over het „inwendige" ver bruik Red. W.F.N.) zijn „ongeveer", maar het enorme werk, dat er verzet is 0111 alles te doen kloppen, is een onomstotelijke zeker heid, waarover men zich slechts kan ver bazen Een onvergetelijk feest is ten einde De copie voor het Februari-nummer dient vóór 10 Februari in het bezit van de Redactiecommissie te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 94