AFDELING O. en A. AFDELING TENNIS AFDELING ZWEMMEN ARBEIDSANALYST NIEUWS 20 daar nog mee bezig waren, kwamen de eerste uitslagen van de tweede ronde reeds binnen. Ongeveer 10 minuten na het binnenkomen van het laatste formulier waren de uitslagen en daarmee de prijswinnaars bekend. Met enkele toepasselijke woorden bood de heer Landman aan de voorzitter van de Bond een vaantje aan in W.F.- kleuren, ter herinnering aan dit jubileumconcours. De heer Jensen dankte hiervoor, noemde deze avond bijzonder geslaagd en sprak de wens uit, dat dit niet het laatste concours zou zyn, dat door W.F. werd georganiseerd. Hierna volgde de prijsuitreiking aan de verenigingen. De volgorde was: 1. Lafamo 2. W.E.K. n.w. 3. Insulinde 4. N.A.S.M. 5. Shell De persoonlijke prijzen gingen om en om naar gasten en gastheren en werden zeer gewaardeerd. Met een handdruk en een dankwoord namen de diverse bestuurders van de uitgenodigde verenigingen afscheid en hiermee was dit eerste concours van de Klaverjasvereniging W.F. voorbij. H. Bogerd. In verband met het overlijden van de Heer W. van Waas en het vertrek naar elders van de Heer de Bruin (de Heer de Krom heeft zijn benoeming tot bestuurslid door om standigheden niet kunnen aanvaarden) is het Bestuur van de afdeling O. en A. incompleet geworden en dient tot aanvulling te worden overgegaan. Rekening houdende met het feit dat de afdeling zich steeds meer uitbreidt (bij het schrijven van dit artikel zijn wij de 1100 leden al ver gepasseerd), waardoor de bestuurswerk zaamheden zeer toenemen, meent het Bestuur juist te doen het aantal bestuursleden tot negen uit te breiden. Het Bestuur stelt nu voor, zulks in afwijking van artikel 11 van het reglement, om de navolgende Heren als candidaat- bestuursleden voor te dragen bij onze leden: L. Ardon afdeling Bankwerkers A. v. d. Bosch afdeling Sociale Zaken C. de Graaf afdeling Plaatwerkers M. A. v. d. Vaart afdeling Schilders Rotterdam Wanneer daartoe behoefte bestaat kunnen - vanzelfspre kend - door de leden nog andere candidaten worden toe gevoegd en zal in de eerstvolgende ledenvergadering hier over worden gestemd, evenals over de wijziging van artikel 11 van het reglement. Het Bestuur. Als wy terugblikken in de geschiedenis dan zien wy dat zelfs in de allervroegste tijden door de mensheid sport en behendigheidsspelen werden beoefend. Al is de wijze waar op deze sportbeoefening plaats vindt tegenwoordig heel wat veranderd en aangepast aan onze levenswijze, het blijft een feit, dat het vooral in onze technische eeuw, waar handen arbeid zoveel mogelijk door machines vervangen wordt, nodig is om door sport het lichaam in een goede conditie te houden. Eén van de vele sporten, die hiervoor beoefend kunnen worden is het tennisspel. Dit mooie, soepele spel vraagt niet alleen een zekere behendigheid maar stelt ook zijn eisen aan de intelligentie van de speler. Hierdoor wordt niet alleen de lichamelijke conditie opgevoerd, maar wordt ook de wilskracht getest en versterkt. Het is weer spoedig 1 April, de datum waarop de meeste tennisbanen hun poorten openen. Ook W.F. hoopt hier niet bij ten achter te blijven. De leden zijn reeds enthou siast bezig om hun spullen in orde te maken, teneinde zo spoedig mogelijk het rood-bruine veld te kunnen betreden en met een fiks partijtje alle winterse loomheid van zicb af te kunnen schudden. Naast onze leden echter nemen wy nog gaarne nieuwe spelers(sters) op. Indien U van plan bent om te gaan tennissen dan is de aanvang van het seizoen wel het beste ogenblik om hiermede te beginnen. Indien U nog mocht weifelen kunt U natuurlijk eerst eens een kijkje komen nemen. Laat U één en ander dan even weten aan de secre taresse Mej. J. Phaff, Afd. Secretariaat, die U ook alle gewenste inlichtingen gaarne zal verstrekken. Voor eventuele gevorderden (adspirant-leden), delen wij nog mede, dat door onze club met 3 teams aan de competitie wordt deelgenomen. JEUGDZWEMFEEST IN HET SPORTFONDSENBAD Tientallen enthousiaste jonge zwemsters en zwemmers maak ten, dat voor de aanvang van het Jeugdzwemfeest op 20 Februari de oren tuitten. Gelukkig was slechts een enkel woord nodig om de nodige stilte te laten intreden en kon precies 8 uur de voorzitter van de afd. zwemmen, de heer C. Zondag, het feest openen. De spreker heette allen harte lijk welkom en in het bijzonder de voorzitter van het hoofd bestuur der Personeelsvereniging, de heer C. Keyzer en zijn echtgenote. Dan dankte de heer Zondag de jury en de organisatoren voor het vele werk, dat zij hebben verricht tijdens de drie feestelyke bijeenkomsten. Met de wens uit te spreken, dat het een prettige avond zou worden, ein digde de spreker en begon het eerste nummer Diplomazwemmen. Leraren en leerlingen kunnen tevreden zijn, want er werd goed gewerkt Slechts twee kinderen moesten worden af gewezen, maar dat is niet onoverkomelijk. Volgende keer gaat het des te beter. Totaal hebben 45 kinderen diploma I behaald en 14 diploma II. Gefeliciteerd kinderen en maar verder oefenen, want W.F. heeft goede zwemsters en zwem mers nodig. De wedstrijdnummers werden vlot afgewerkt, waarbij het nummer „bedrijfsestafette" zeer spannend verliep. Onze dames oogstten wederom successen met het nummer show-zwemmen, waarover wij reeds enkele woorden in het Februari-nummer schreven. De Bedryfsschool zorgde voor een nummertje „zeerovery", „heldenmoed" en „tot in de dood getrouw" aan het zwakke geslacht, waarbij met de schepen niet zuinig werd omgesprongen. Och, als men in het veen werkt, kykt men niet op een turfje. Zo ook hier: de gehele vloot was ten ondergang gedoemd. Maar „het lieve kind" werd gered,.... als Uw verslaggever het tenminste goed heeft begrepen. Nadat de heer Garnaat een krachtig propagandistisch woord voor het Bierenbroodspotfonds had gesproken, werd het laatste nummer afgewerkt: gecostumeerd zwemmen voor kinderen! Een aardig nummer, dat als zodanig voor de eerste maal bij W.F. plaatsvond. De jury had een moeilijke taak om tot prijstoekenning te komen, maar had tenslotte toch de lijst gereed: le prijs meisjes meest originele costuum, soc. verzorg. W.F. 2e prijs meisjes meest originele costuum, Wollemijntje le prijs meisjes aardigste en mooiste costuum, Vlinder I 2e prijs meisjes aardigste en mooiste costuum. Mickey Mouse le prijs jongens meest originele costuum, Lasser 2e prijs jongens meest originele costuum, Bokser G. In ons bedrijf bestaat gelegenheid te worden op geleid tot Een veelzijdige ervaring in het metaalvak is vereist. Zij, die voor deze opleiding in aanmerking wensen te komen gelieven een eigenhandig geschreven solli citatiebrief te zenden aan afdeling Sociale Zaken.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 22