l^Jediglieu) WILLY WILTON-FONDS Een goed begin is het halve werk Helpt U ook mee om tot een zo groot mogelijke orde en netheid te komen NIEUWS 12 In de maand April 1954 werd aan 163 leden van ons personeel in totaal 3.024,52 uitge keerd. Ontvangen opbrengst verkoop klein materiaal 832.95 van Centraal Magazijn, Schiedam 177.55 van Machinefabriek, Schiedam f 10.als bijzondere baten Neen, bijgaand kaartje met de krommen er op, is niet dat geval dat boven Uw bed hangt wanneer U in het ziekenhuis mocht vertoeven. Er wordt daarop dan aangegeven hoe Uw temperatuur zich gedraagt, wat natuurlijk zeer belangrijk is. Zo is het ook van groot be lang te weten hoe het ongevallencijfer zich gedraagt, of het stijgende dan wel dalende neigingen vertoont. Wij willen zien of ons werk zin heeft. En dat heeft het! Kijkt U maar. Het eerste kwartaal van 1953 geeft be- langrijk hogere cijfers dan het eerste kwartaal van 1954. Wij weten wel, dat er nog veel kan gebeuren voordat we aan 31 December toe zijn, maar een goed begin is het halve werk. Wees ervan overtuigd lezer, dat we met het verlagen van het ongevallencijfer weer een aardig brokje menselijk leed hebben be spaard. Wij gaan op de ingeslagen weg verder en doen ons werk VEILIG, VLUG en VOOR DELIG, daarmee zijn alle medewerkers van Wilton-Fijenoord gebaat. F. Sp. Als U nu maar, met de hand op Uw hart bovenstaande vraag met „ja" kunt beant woorden dan zijn we er, maar zover zijn we nog niet met onze plm 7000 medewerkers. Wat toch is het geval? U moet weten: in de Stuwadoorswet staat een bepaling, dat op een in de haven liggend schip, waarop in de rui men wordt gewerkt, de luiken van deze rui men netjes moeten zijn opgestapeld, tenmin ste 1 meter van het laadhoofd vandaan. Dit om een goed looppad te houden rond dit laadhoofd. Daaraan mankeert nogal eens iets op onze schepen. Wij weten wel, dat dit niet altijd mogelijk is, maar toch moet het ons streven zijn dit doel te bereiken. Orde en netheid met elkaar, dan komen we er. U kent dat ernstige ongeval toch wel, dat TARBElftSONOERBREKIN wcwkco

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 14