Humor op de werf V. en op kantoor NIEUWS 16 Ook op kantoor laat men zich niet onbetuigd als er iets bijzonders voorvalt. Een welbekende figuur op de tekenkamer, de heer Meyer, verliet onze dienst na een 47-jarig dienstver band. Collega's op de tekenkamer, wetende, dat de heer Meyer een liefhebber is van vogels, bouwden snel een visioen van de toekomstige tijdsbe steding van de vertrekkende. Bijgaande foto laat U zien, dat behalve de levende kip pen en kuikens een en an der volkomen natuurgetrouw is weergegeven. Uit de afscheidstoespraken van de heren Drewes, Roo- derkerk en van Leeuwen bleek, dat de heer Meyer, behalve een goed collega, een mens is, die door zijn prettige en soms humoris tische manier van optreden veel, zeer veel goede vrien den heeft verworven, die hem allemaal persoonlijk een welverdiende rust toe wensen. Ook wij voegen gaarne onze beste wensen voor de toe komst daarbij en hopen, dat Vlieland (volgens geruchten en tekeningen de toekom stige woonplaats!) de ons zo goed bekende figuur ook weldra zal gaan waarderen, zoals wij dit doen. Redactie Meermalen konden wij con stateren, dat reacties op be paalde gebeurtenissen in en om het W.F.-bedrijf zo bij zonder karakteristiek door de volkshumor werden be titeld. Soms is een woord, een naam, een bepaalde eigen schap al voldoende om het humoristische gezegde te doen ontstaan. Het is dus niet verwonder lijk, dat het nieuwe kantoor van onze lassersbaas, de heer de Vogel, on middellijk met een groot bord werd geken merkt als het „Vogelnest". (De foto bewijst de feiten). Redactie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 18