VERENIGING W.F. DAMESKOOR DAMES- EN MANNENKOOR AFDELING O. en A. AFDELING SCHAKEN NIEUWS 16 Hier eindelijk eens een berichtje van het Dameskoor. Na het eerste grote concert in de Stadsgehoorzaal te Vlaardingen, geven wij nu een concert, gezamenlijk met het mannenkoor en de Harmonie, in „de Plantage" te Schie dam, op 18 September a.s. Wij zagen gaarne ons koor versterkt met nieuwe leden, liefst hoge sopranen. Indien U eens kennis met ons koor wilt maken, komt U dan eens op een avondje luisteren. De eerstvolgende repetitie is voor de nieuwe leden op 10 September a.s., 's avonds 8 uur, in het gebouw van Christelijke Belangen, Lange Haven 73, Schiedam. Is U op deze avond verhinderd, komt U dan op 18 Sep tember naar „de Plantage". Dames wij verwachten U! De Propaganda Commissie. Op de 18e September '54 zullen de Harmonie, Dames- en Mannenkoor een gecombineerd concert geven in de Plantage te Schiedam. Aanvang 19.45 uur. Wij verwachten evenals vorig jaar een grote toeloop, hopende dat de weersgesteldheid ons gunstig gezind zal zijn. Dan is succes verzekerd. J. C. L. Schwarzer. Wellicht ten overvloede wijzen wij er nog op dat het ruilen van toegangsbewijzen kan geschieden bij de afdeling Sociale Zaken (Hr. v. d. Broek) in schafttijd. Dit ruilen behoort echter tot de uitzonderingen, aange zien alle avonden vrijwel volgeboekt zijn. Denkt er aan, dat U steeds Uw volledige lid maatschapskaart met kaart voor Uw partner bij U steekt, als U onze avonden gaat bezoe ken, aangezien losse bewijzen van toegang ongeldig zijn. Het voorlopige programma 1954 -1955 is als volgt October 1954: Filmavond. November 1954: Toneelavond (beroeps). December 1954: (Zaterdag 4-11-18 Decem ber) Cabaret-avond met bal na tot 3 uur. Medewerking o.a. van Tom Erich, Johnny Meijer, Carel Piëtro, Toby Rix e.a. Januari 1955: Filmlezing door Mr. Drs. Th. Regout over „De wondere wereld van de Stille Zuidzee". Februari 1955: Filmavond. Vertoond zal wor den o.a. het „W.F.-journaal 1954". Maart 1955: Toneelavond (amateurs). April 1955: O. en A. allerhande. Wij twijfelen er niet aan of ook dit program ma zal in de smaak vallen en wij wekken alle werkneimers, die nog geen lid zijn geworden op, om het aanmeldingsformulier, hetwelk zij in September a.s. in het loonzakje vinden, spoedig in te leveren, zodat zij geen enkele avond zullen missen. Het bestuur. Nu het winterseizoen 1954 -1955 weer in aan tocht is vraagt het bestuur de aandacht en de medewerking van alle leden voor het navol gende. Het grote aantal leden maakt het noodzake lijk om over te gaan tot het eenmaal uitrei ken van een lidmaatschapsbewijs en toe gangsbewijzen in duplo voor het gehele sei zoen. Hierdoor wordt het maandelijks uitreiken van kaarten vermeden en dit betekent een belangrijke werkbesparing. Op het uit te reiken bewijs van lidmaatschap staan verschillende belangrijke punten afge drukt, zodat iedereen kan weten hoe het moet. 13 SEPTEMBER 1954! Dit is de datum, waarop we alle schaaklief hebbers des avonds te 8 uur verwachten in ons Clubgebouw, om gezamenlijk onze plan nen voor het winterseizoen te bespreken en onze wedstrijd tientallen opnieuw te formeren. Dus is het zaak, dat dan iedereen aanwezig is. Nogmaals hopen wij een serieuze poging te doen om als Club te promoveren en doen daarom een laatste beroep op alle schakers in ons bedrijf, aap de bereiking van dit doel jnede te willen werken. Oude en nieuwe leden, aantreden op Maan dag, 13 September a.s. Zegt het voort Jv. M.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 18