ma NIEUWS Ik wil het deze keer hierbij laten, doch ik wil niet eindigen alvorens bij U allen er op aan te dringen Uw best te doen 0111 het ver keer in Schiedam als voorbeeld te stellen voor andere plaatsen. Doet U mee? RIJWIELBEZITTEKS-MEDEWERKERS VAN W.F., LET OP! Wat heb ik nou weer aan mijn fiets hangen, zult U zeggen. Moet U horen. Weet U lezers, dat er een tijd was, dat de Politie bij ons nu niet direct in zo n goed blaadje stond? Dat is trouwens al lang gele den. Nu is dat alles heel anders. Wij zien ook deze mensen als onze opvoeders. Zij gaan ons nu als het ware een dienst bewijzen. Want wat gaat er gebeuren? In liet kader van de verkeersweek, dat is dus voor ons bedrijf van 30 October tot 6 November, zal de verkeerspolitie van Schiedam op Dinsdag 2 November, gratis Uw rijwiel onderzoeken op gebreken. Plet is daarom nodig, dat gij Uw rijwiel die dag niet op slot zet, opdat ook de remmen ge probeerd kunnen worden. U krijgt dan een label aan Uw rijwiel met daarop de eventuele gebreken. Voor dit gratis onderzoek hoort wat, en U laat dus een en ander repareren of U doet het zelf, als het maar voor elkaar komt, want anders zouden we uit deze „beter-verkeersactie" niets geleerd hebben. Dus Dinsdag, 2 November, de rijwielen niet op slot. Voor diefstal behoeft XJ niet te vrezen; er is extra bewaking. Bij voorbaat onze dank. F. S. 22 ^SE<A verkeer, dat ik bijzonder waardeer. De Engelsman wordt zo vaak bij het wachten op bussen en tranis als voorbeeld gesteld, maar ik geloof toch niet, dat U het van hem geleerd hebt. De Hoofdinspecteur van Politie, W. H. Kloeseman. Wij danken de hoofdinspecteur van Politie te Schiedam recht-hartelijk voor de bijdrage voor deze W.F.-krant, welke in het teken staat van de verkeersweek. U ziet, lezer, de heer Kloeseman is zeker niet ontevreden over de W.F.-weggebruikers, maar laten, wij ons beste beentje blijven voorzet ten. Als het moet kan het nog beter. Laten we ons er voor inzetten. Zelfdiscipline is be ter dan opgelegde discipline. Wij kunnen de moeilijkheden voor het Politiekorps verlich ten en daaraan doen we vast en zeker mee. F. S.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 24