INHOUD SOCIALE RUBRIEK VAN DE KERN Foto van de maand: STADHUIS VAN DOKKUM de Octobernummer 1954 Officiële mededelingen Sociale Rubriek, Van de Kern, omslag Kinderbijslag omslag en binnenwerk Tewaterlating Mijnenveger „Dokkum" Bouwnummer 749 Dokkum Bonifatiusstad Dokkum - Zeestad Dokkum is drietalig Dokkumer Democratie Het Kerkse Dokkum In Dokkum onderwijst men jeugd Dokkum - het arbeidzame Dokkum: één monument? Dokkum Feeststad Dokkumer curiosa Tewaterlating Bouwnummer 743 In Memoriam R. A. Robbert Overdracht t.s. Korovina Amerikaanse Reisindrukken Sint Nicolaasfeest Willy Wilton Fonds V acantie fotowedstrijd 100e tanker aan de werf Ere wien ere toekomt! T eamwork Toonkunst concerten In Memoriam H.H. Postzegelverzamelaars Veiligheid We gaan weer wat beleven Wilton in het verkeer Rijwielbezitters - medewerkers van W.F., let op! Ja inderdaad, de brievenbussen puilden uit! Mag ik „effe" een „woretje" electrisch lassers? Meedraaiende voorwerpen bij het boren Was de helmenpropaganda zo suggestief? Kent U de heer op onderstaan de foto? Een praatje en een plaatje over veiligheidsschoenen Havenvereeniging „Rotterdam Vereniging W.F. Afdeling Duivensport Afdeling Harmonie Afdeling Klaverjas Afdeling Mannenzang Afdeling O. en A Afdeling Schaken Afdeling Zwemmen pag. 2 pag. 2 pag. 18 pag. 1 pag. 6 pag. 7 pag. 7 pag. 7 pag. 8 pag. 8 pag. 8 pag. 9 pag. 9 pag. 10 pag. 11 pag. 14 pag. 15 pag. 16 pag. 18 pag. 18 pag. 18 pag. 19 pag. 19 pag. 20 pag. 20 pag. 20 pag. 20 pag. 21 pag. 21 pag. 22 pag. 23 pag. 23 pag. 24 pag. 24 pag. 24 pag. 25 pag. 26 pag. 26 pag. 27 pag. 27 pag. 27 pag. 27 pag. 28 pag. 28 Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart I J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres Afdeling Sociale Zaken WAT DE KERN BESPRAK In de vergadering van directie met kernbestuur op 21 September j.l. zijn diverse punten aan de orde gesteld, waarvan de volgende inmiddels wer den afgewikkeld: Toeslag branders De bestaande toestand (vergoeding bij incidentele schade buiten schuld) zal worden gehandhaafd. Een vaste toeslag zal niet worden gegeven. Tarieven verhalers Deze zijn inmiddels aangepast aan het gemiddelde tarief van de fabriek. Lonen afschrijvers Gevraagd was nog meer afschrijvers naar het hoog ste loon in die afdeling te brengen. Aan dit verzoek kan niet worden voldaan. Lonen kokers, magazijn personeel, transporteurs zuurstof flessen Er is geen aanleiding de lonen van dit personeel te verhogen. Tarieven verzinkerij Inmiddels is hiervoor een regeling getroffen. Broekschorten afschrijvers Broekschorten, welke door het vele gebruik niet meer in orde zijn, kunnen voor vernieuwing wor den ingeleverd. KINDERBIJSLAG De aanvraagformulieren om kinderbijslag] ijsten voor het jaar 1955 werden op 22 October j.l. via het loonzakje aan de rechthebbenden uitgereikt met verzoek deze na invulling en ondertekening zo spoedig mogelijk in te leveren op de Afdeling Sociale Zaken, respectievelijk aan de Tijdcontröle te Schiedam, Rotterdam of Fijenoord. Zij, die dit nog niet gedaan hebben worden ver zocht hun formulier thans omgaand in te leveren. Inlichtingen over recht op kinderbijslag zijn ver krijgbaar op de Afdeling Sociale Zaken. (Vervolg op pag. 18) (Foto Kamminga, Dokkum)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 2