AFDELING SCHAKEN AFDELING ZWEMMEN NIEUWS f De copie voor het Novembernummer N dient vóór 10 November in het bezit van de Redactiecommissie te zijn.J 28 de gelegenheid gehad de in hun bezit zijnde kaarten voor Odeon te ruilen voor Rotterdam-Zuid. Voorzover nog kaarten aanwezig zijn, stellen wij deze ter kennismaking beschikbaar voor werknemers, die in Rot terdam-Zuid wonen en nog geen lid van onze afdeling zijn. Deze kaarten zyn in schafttijd verkrijgbaar bij de secretaris, d<af heer J. v. d. Broek op de afdeling Sociale Zaken. Cabaretavond December 1954 Zy, die op een der hun aangewezen avonden, 4, 11 of 18 December 1954 verhinderd zijn, moeten hun Icdenkaart vóór 30 November a.s. ter ruiling inleveren op de afde'ing Sociale Zaken. Wy verzoeken onze leden echter dringend dit slechts in uiterste noodzaak te doen. Na afloop van de cabaretavonden te ca. 11.15 uur zal géén extra vervoer nodig zyn, omdat allen van de normale dienstregeling gebruik kunnen maken. Na afloop van het bal wordt voor extra vervoer gezorgd, mits men dit tevoren heeft opgegeven. Op de avonden in November a.s. zullen daartoe formulier tjes worden uitgereikt, wil men gebruik maken van het extra vervoer dan moet het formulier volledig ingevuld en ondertekend worden ingeleverd bij Hr. v. d. Broek op de afdeling Sociale Zaken. De buskaarten worden op 3 December via het loonzakje uitgereikt, de kosten worden gelijk met de contributie inge houden. Op de avonden zelf zijn geen buskaarten verkrijgbaar en zonder kaart wordt geen toegang verleend in de gereser veerde bussen. Op 13 September jJL hielden wij een geanimeerde leden vergadering, waarvan een reorganisatie onzer „strijdkrach ten" het gevolg was. Met gespannen verwachting zien wij nu de prestaties van onze twee tientallen in de competitie van de R.S.B. tege moet. Zullen we dit jaar promoveren? Het is beslist mo gelijk, want we beschikken nu (zonder namen te noemen) over een behoorlijk eerste tiental, terwijl ook het tweede niet voor de poes is. Natuurlijk zullen we de lezers van onze verrichtingen op de hoogte houden. Op 15 October speelde ons eerste tiental uit tegen S.C.S. 3 en speelt op 1 November thuis tegen Shell 1. Ons tweede tiental speelde op 22 October uit tegen Over- schie 2 en speelt op 8 November thuis tegen Gusto 1. Supporters zijn altijd gaarne welkom. Ook in de groepen voor de huishoudelijke competitie is een interessante strijd om de plaatsen te verwachten. Waarom komt U niet eens kijken op onze speelavond? Het kost niets en verplicht» U tot niets, dus.... tot kijk dan! J. v. M. JEUGDZWEMFEEST Op Zaterdag 13 November a.s. organiseren wij in het Sportfondsenbad te Schiedam wederom een Jeugdzwemfeest voor de kinderen van onze zwemclub. Aanvang 20 uur. Het voorlopige programma luidt; als volgt: 1. Diplomazwemmen voor kinderen voor de K.N.Z.B.-diplo- ma's I en II. 2. Zwemwedstrijd voor kinderen: 25 meter schoolslag voor kinderen t/m 11 jaar. 50 meter schoolslag voor kinderen van 12 t/m 14 jaar. 3. Demonstratie wedstrijdzwemmen. 4. Komisch springnummer. 5. Gecostumeerd zwemmen voor kinderen. 6. Kunst- en showzwemmen, uit te voeren door onze damesleden, onder leiding van de lieer Garnaat. Diplomazwemmen Programmanummer 1. Hieraan doen alle kinderen mee, die hiervoor worden in geschreven door de zweminstructeur, de heer J. A. Garnaat. De kinderen, die hun diploma behalen, ontvangen van de vereniging bij wijze van geschenk een zwemmerspaspoort. Het zwemmerspaspoort is dit jaar voor het eerst door de K.N.Z.B. ingesteld. Dit boekje in linnen band kan worden beschouwd als een levensbeschrijving van iedere zwemmer en zwemster, waarin alles, wat men in die hoedanigheid heeft bereikt, staat opgetekend. Als begin zal in het boekje het zojuist afgelegde zwemdiploma worden aan getekend. Zwemwedstrijd voor kinderen Programmanummer 2. Alle kinderen, die in het bezit zijn van diploma II kun nen hieraan meedoen. Zij moeten zich opgeven aan de kassa van het Sportfondsenbad tijdens de cluburen tot uiterlijk 8 November a.s. '.lecostumeerde wedstrijd Programmanummer 5. Hieraan kunnen deelnemen alle kinderen, die de zwem kunst machtig zijn. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot de heer Garnaat. Hoofdprijzen a. Mooiste en aardigste costuums: 3 prijzen voor jongens cn meisjes elk. b. Meest originele costuums: 3 prijzen voor jongens en meisjes elk. Verder voor alle kinderen een troostprijs. Alle kinderen, ook de niet-deelnemers, ontvangen een gra tis toegangskaart. Verder zullen ook de ouders worden uitgenodigd. In verband met het beperkte aantal plaatsen geldt voor de ouders de volgende regeling: 2 toegangskaarten voor de ouders, wier kinderen aan het diplomazwemmen deelnemen. 1 toegangskaart voor de overige ouders. Tenslotte wijzen wij er nog op, dat alle kinderen bij elkaar komen te zitten in een apart gedeelte van de zwemzaal. Zij zitten dus niet bij de ouders. De kinderen komen onder de hoede van een aantal dames van onze vereniging. Waarom geen nette contributiekaart? Mogen wy de ouders van de kinderen van ons kinderclub- uur erop wijzen, dat er in het Sportfondsenbad mica etui's ad 0,15 per stuk verkrijgbaar zijn voor het opbergen van de contributiekaart? Het bezit van zo'n etuitje waarborgt dat Uw kind steeds een nette contributiekaart kan tonen. VERSLAG TWEEKAMP C.W.P. - W.F. IN DFN HAAG. Op Zaterdag 2 October j.l. bezochten onze wedstrijd- en pololeden met enkele supporters per touringcar het Bad Regentesse in Den Haag, waar dit jaar de Tweekamp tegen de bedrijfszwemvereniging C.W.P. werd gehouden. Onze supporters behoefden van hun reis geen spijt te hebben, want zij hebben kunnen genieten van zeer spannende zwemnummers. Hel bleek echter al spoedig dat wij in C.W.P. onze meerdere moesten erkennen. C.W.P. beschikte n.l. in de breedte over meer goede wedstrijdkrachten dan W.F. Bovendien verloren wij de polowedstrijd nog met 9 - 2, zodat deze sportieve tweekamp eindigde met een achterstand voor W.F. van 50.8 sec. G. Krikke. No. 1 op 50 meter schoolslag dames in 43,5 sec. No. 2 op 50 meter rugslag dames in 47,1 sec. R. Bijloo No, 1 op 50 meter schoolslag heren in 37,5 sec. No. 2 op 50 meter rugslag heren in 35,3 sec. No. 2 op 50 meter* vrije slag heren in 30,3 sec. J. Doorneveld No. 2 op 50 meter schoolslag heren in 40 sec. C. van Wijngaarden - J. Doorneveld - R. Bijloo No. 1 op 3 x 50 meter wisselslag heren estafette in 1.48 sec. Ondanks dei geleden nederlaag was het een zeer gezellige avond, waarop wij steeds met genoegen zullen terugzien.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 30