Ingezonden SJ» NIEUWS 30 hek in fle afrastering is de afdeling Bouwbe drijf reeds doende. Het rijwielpark beslaat thans een oppervlak te van 180 X 30 meter. Er is gelegenheid tot stallen voor: 3285 rijwielen - 310 bromfietsen en 70 motoren. Actueel is het bromfietsenvraagstuk. In 1 jaar tijds is het aantal bromfietsen in de stalling verdrievoudigd en nog steeds neemt het aan tal toe. Dit geeft steeds opnieuw problemen. De rijwielen worden n.l. geborgen in hang- stellingen en naar behoefte moeten er steeds rijwielrekken omgebouwd worden tot brom- fietsrekken. Hierbij gaat steeds ruimte ver loren, want op de plaats van 3 rijwielen kan men slechts 2 bromfietsen indelen. Wij ver trouwen echter gelijke tred met deze aanwas te kunnen houden. B. RIJWIELSTALLING VLAARDINGERÜIJK De plaatsen in deze stalling worden uitge geven door de afdeling Sociale Zaken door het uitreiken van een penning met sleutel ring, welke bij beëindiging der dienstbetrek king weer ingeleverd moeten worden. Er zijn echter nog andere gevallen, waarbij inlevering moet plaatsvinden, t.w. a) indien men ophoudt op de fiets te komen: b) bij overgaan van fiets op bromfiets of motor. Wij roepen Uw medewerking in om in alle gevallen, waarbij door U geen gebruik meer wordt gemaakt van de stalling, Uw penning in te leveren. Wij willen voorts nog even wijzen op enige onvolkomenheden le. er zijn rijwielbezitters, die alhoewel zij een penning ontvangen hebben, niet de moeite nemen deze aan hun zadelveer te bevestigen. Indien U tot deze categorie behoort, herstel het verzuim dan on middellijk. 2e. De sleutelring, welke gelijktijdig met de penning wordt verstrekt is voor het be vestigen van deze penning. Dus niet de penning met een touwtje of veterbandje vastmaken en de ring voor Uw sleutels gebruiken. Hebt U er voor dit laatste doel een nodig, koop er dan één, ze zijn niet duur. 3e. Zet Uw rijwiel niet in een rek met vrije nummers. Deze rekken zijn voor werk nemers van onderaannemers. Het is een kleine moeite om even een penning bij de afdeling Sociale Zaken aan te vragen. RIJWIELSTALLING ADMINISTRATIEE-, TECHNISCH- EN TOEZICHTHOUDEND PERSONEEL (BIJ HET CLUBGEBOUW) Voor een plaats in deze stalling worden grijze nummerkaarten afgegeven. Op deze kaarten staat vermeld, dat men de kaart moet inle veren bij de afdeling Sociale Zaken, zodra men geen gebruik meer maakt van de stalling. Dit inleveren wordt nog wel eens vergeten met het gevolg, dat bet nummer administra tief bezet blijft. Uw medewerking wordt ingeroepen om dit in de toekomst te voorkomen. Dus kaart inleveren: a) bij beëindiging van de dienstbetrekking: b) indien men ophoudt op de fiets te komen; c) indien men gedurende langere tijd geen gebruik meer maakt van het nummer, b.v. 1) gedurende de wintermaanden; 2) bij eerste oefening militaire dienst; d) bij overgaan van fiets op bromfiets of motor. Alhoewel bij de ingang van de stalling op een bordje te lezen staat, dat nummers aan gevraagd moeten worden bij de afdeling So ciale Zaken, komt het ook voor, dat men zonder meer een (al of niet) vrij zijnd num mer clandestien in gebruik neemt. Hierdoor ontstaan verwikkelingen. Dus ook hiervoor contact opnemen met de afdeling Sociale Zaken. Namens de Commissie voor Huishoudelijke Gezinsvoorlichting zal Donderdag 6 Januari 1955 in de Huishoudschool aan de Prins Mauritsstraat een lezing worden gehouden over „De voeding van onze kinderen" (tijdens de lezing wordt een filmstrip vertoond). Aanvang 's avonds 7.30 uur. Kaarten a 0.15 per persoon verkrijgbaar aan de Huishoud school, Prins Mauritsstraat 9, op 4, 5 en 6 Januari vóór 12 uur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 32