VAC ANTIEFOTOWEDSTRIJD 1954 (JJ|) NIEUWS 34 vóór vijf niet. Ook de werkers, die per W.F.- opstapwageu om die tijd worden vervoerd, maakten het de chauffeurs niet moeilijk. Je hoorde in het geheel niet schreeuwen: „Rij een beetje doorU vult het zeker zelf wel aan, met de woorden, welke dan meestal tegen de chauffeur worden gebruikt. Ieder in het bedrijf werkte mee om de actie volledig, maar dan ook absoluut volledig, te doen sla gen. Daarvoor nogmaals hartelijk dank. Mag ik nu nog even wijzen op de gevaren, welke het te hard rijden in een bedrijf in het algemeen met zich brengt en daaraan namens alle W.F.-werkers het verzoek koppelen: Chauffeurs van W.F., blijft het voorbeeld ge ven voor wat betreft de verkeersvoorschriften en de maximum snelheid in het bedrijf en helpt mee in het belang van het veilig wer ken. Ziet U soms een buitenstaander een ver keersovertreding begaan, klopt dan even een beveiligings-beambte op zijn schouder en U helpt hierdoor mee aan het kweken van een goede orde, rust en netheid in het bedrijf. L. Zomer 1954 scheen alles in het werk te stel len zich van zijn slechtste kant te laten zien. Hij had een heleboel depressies verzameld 0111 o.a. naar ons dierbaar vaderland te zen den en kon zo netjes de ene op de andere laten aansluiten. Begin Augustus moest hij van dit karweitje zelf even op adem komen en liet de zon ruim een week z'n gang gaan. Toen ging hij echter weer gauw z'n schade inhalen. Bij het inslaan van de depressies was hij zelfs zo royaal geweest, dat hij er nog over had toen hij z'n plaats aan Herfst moest afstaan en deze heeft het restant voor een zacht prijsje overgenomen, zodat we daarvan tenminste nu ook nog kunnen pro fiteren. Met één ding heeft Zomer 1954 zich echter vergist. Het is hem met al z'n neerslag niet gehikt de W.F.-ers te deprimeren. Ze hebben tóch vacantie gevierd, ze hebben zich toch geamuseerd en ze hebben tóch foto's gemaakt vele en velerlei. Ze hebben deze foto's opge stuurd naar de Redactiecommissie van het W. F.-Nieuws en die commissie voor de moei lijke, doch prettige taak geplaatst de beste en mooiste van hun fotografisch vastgelegde indrukken uit te zoeken. Het lijkt wel alsof de W.F.-ers Zomer 1954 hebben willen tar ten met hun fototoestellen, want nog geen enkel jaar gaf de fotowedstrijd zo'n rijke buit als juist nu. De Redactiecommissie, voor dit werk geas sisteerd door onze W.F.-fotograaf de heer W. G. Kienhuis en Mej. J. Klapwijk, heeft gewikt en gewogen, nog eens bekeken en overlegd en is tenslotte tot de conclusie ge komen, dat de volgende gelukkigen een prijs verdienen Landschapsfoto 1. G. Huisman - Laboratorium 2. J. v. Waardenberg - Machinefabriek 3. W. J. Pleysier - Machinefabriek Kinderfoto 1. L. van Winden - Tariefbureau 2. H. Schouten - Lasser 3. J. v. Waardenberg - Machinefabriek Dierenfoto 1. P.J.Janssen - Bedrijfsassistent Scheepsbouw Meest origineel 1. H. Visscher - Koker 2. P. Westenberg - Scheepsbouw 3. M. Faasse - Magazijn Fototeclinisch best verzorgde foto 1. J.F. Vuyk - Tekenkamer Werktuigbouw Van harte gelukgewenst! Allé ingezonden foto's zullen zo spoedig mo gelijk aan de eigenaars worden geretour neerd. Wij zeggen de inzenders hartelijk dank voor hun deelname aan de wedstrijd en wensen hun, die nu niet voor een prijs in aanmer king kwamen, volgend jaar meer succes toe. Tot de Vacantiefotowedstrijd 1955! Groepsfoto 1. L. van Winden 2. J. van Gent - Tarief bureau - Bedrijfsboekhouding 1. Eerste prijs meest originele foto H. Visscherafdeling Kokers 2. Eerste prijs Dierenfoto*s F. J. JanssenBedrijfsass. Scheepsbouw 3. Eerste prijs Technisch best verzorgde foto's J. F. VuykTekenkamer Werktuigbouw 4. Eerste prijs Groepsfoto's L. van Winden, afdeling Tariefbureau 5. Eerste prijs Landschapfoto's G. Huisman, Laboratorium 6. Eerste prijs Kinderfoto's L. van Windenafdeling Tarief bureau

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 36