AFDELING BILJART DAMESKOOR AFDELING SCHAKEN H li AFDELING MANNENZANG AFDELING ZWEMMEN 39 NIEUWS Het zal U wellicht verwonderen over de feestavond van de Biljartclub in het W.F.-Nieuws een verslag te lezen van de hand van de propagandist van het mannenkoor. Ik hoor U al zeggen: „dat ligt niet in je lyn", maar ik kon de ver leiding niet weerstaan over deze zeer geslaagde feestavond iets op papier te zetten. Allereerst wil ik het Bestuur een pluim geven voor de organisatie, het was wat je noemt af en het gehele pro gramma werd in een vlot tempo afgewerkt. De voorzitter, de lieer Bosdijk, opende met een hartelijk welkom. Hy sprak de hoop uit, dat alle aanwezigen een genoeglyke avond zouden hebben. Na dit welkomstwoord klonk de herkenningsmelodie van onze W.F.-Boys. Myn compliment voor deze heren, het gaat hoe langer hoe beter. Tussen de verschillende programmanummers door brachten zij dansmuziek ten gehore en de dansende paren hebben hun hart kunnen ophalen, zowel de oudjes (vergeef mij deze uitdrukking) als de jongeren. „The Nightbreakers" (een zeer toepasselijke naam), bleken bijzondere kwaliteiten te bezitten en van alle markten thuis te zijn. Deze dames en heren verstonden de kunst je van het begin tot het einde te boeien. Eén-acters, muziek, zang en goocheltoeren, in één woord een kleinkunstprogramma van de bovenste plank. Rest mij nog een en ander te zeggen over de prijsuitreiking van de eindcompetitie. Door verschillende omstandigheden kon de wisselbeker voor het clubkampioenschap 1952 - 1953 nu eerst aan de heer v. d. Plas worden uitgereikt. Helaas moest de gelukkige winnaar de beker direct weer afstaan aan de kampioen 1953 - 1954, de heer de Outer. Deze ontving tevens nog een tweede wisselprys: een fraai uitgevoerd en kunstig hand werk, een miniatuur biljart. Voor de dames van de kampioenen waren bloemen aanwezig. Het bal werd verzorgd door de eerder genoemde W.F.-Boys. Tenslotte een woord van dank mynerzijds, dat men mij in de gelegenheid heeft gesteld deze zeer genoeglijke en in alle opzichten geslaagde avond by te wonen. J. C. L. Schwiirzer. Het woord is hier aan het Bestuur van het Dameskoor. U weet ongetwyfeld, dat wy tezamen met het Mannenkoor en de Harmonie een mooi en groot werk op het programma hebben staan en wel de Herdenkingscantate. De uitvoering zal plaats vinden op 4 Mei 1955. Wij zullen in het komende seizoen heel wat te doen hebben en wij kunnen nog hard nieuwe leden gebruiken, vooral hoge sopranen. Wij hopen dan ook, dat nog veel dames zich bij ons koor zullen komen melden. De repetities worden gehouden iedere Vrijdagavond te 8.00 uur in het gebouw van de Christelijke Sociale Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. Het Bestuur. F. Friedel C. van Toor H. Stok J. Gabreels H. Versluis L. v. d. Vaart J. C. L. Schwiirzer - Ie voorzitter - 2e voorzitter le secretaris 2e secretaris - le penningmeester - 2e penningmeester - bibliothecaris In de laatstgehouden bestuursvergadering is met algemene stemmen besloten een cluborgaan in het leven te roepen. De voorlopige redactie bestaat uit de heren H. Stok, L. v. d. Vaart; en J. C. L. Schwarzer. Het ligt in de bedoeling het eerste nummer 1 Januari 1955 te doen verschijnen. In verband met de samenstelling enz. verzoeken wy u uw copie zo spoedig mogelijk in te leve ren. Voor details verwyzen wy naar ons eerste clubblad. Copie in te leveren bij ondergetekende J. C. L. Schwarzer, Tekenkamer Scheepsbouw of huisadres: Hekbootstraat 3d, Rotterdam. Voor de belangstellende lezer geven wy hierbij een be knopt overzicht van wat er tot en met 8 November j.l. door ons als vereniging en individueel is gepresteerd. Het eerste tiental speelde zowel tegen S.C.S. III als tegen Shell I een gelijk spel, dus beide keren 5-5. Dit had heslist iets beter gekund, maar ja, wat doe je er aan? Het tweede tiental verloor van het sterke Overschie II met 1^ - 8^, terwijl de voorlopige stand tegen Gusto I 2^ - 3£ in het voordeel van Gusto is. Hoe de einduitslag zal worden? Wait and see En dan volgen hier de uitslagen in de huishoudelyke competitie GROEP 1 - A den Uyl 3| uit 4 Penning 3 uit 4 van Meeuwen 3 uit 5 Vermey H uit 3 van Oyen H uit 6 v. Baardewyk 1 uit 2 -f- 1 afgebroken de Bruin 1 uit 3 Skala i uit 3 -{- 1 afgebroken GROEP II Mevr. Klop 4 uit 4 L. W. v. Driel 3 uit 6 Essenbaggers 4 uit 4 Franken 2 uit 4 L. Klop 4 uit 8 W. van Driel 2 uit 6 den Hartog 3j uit 6 van Vliet 2 uit 7 Hanswijk 3é uit 7 Gilden 1 uit 3 v. d. Ree 3 uit 4 de Jong 1 uit 7 Ziezo, dat weet U weer en ik kan u slechts opwekken om uw belangstelling voor onze Schaakvereniging niet slechts tot het lezen van dit stukje te beperken, doch indien enigszins mogelijk ook actief aan de „schakerij" deel te nemen. j# Ve GROEP I -B Hamerslag uit 5 v. d. Starre 3 uit 3 Groeneveld 2 uit 3 van Tol 2 uit 4 van Driel uit 4 van Winden uit 2 Thijssen i uit 4 Grevenbroek 0 uit 3 In hel vorige nummer heb ik u erop attent gemaakt, dat de Herdenkingsplechtigheid op 5 Mei 1955 zal plaats heb ben; dit moet echter zijn 4 Mei. Hieraan zullen mede werken Dames- en Mannenkoor W.F., Harmonie W.F., en enige solisten. Denkt n aan de tweede Kerstdag, heren? Allen present! Het gecombineerde jaarfeest voor Dames- en Mannenkoor is nu definitief vastgesteld op 22 Januari 1955. Daar er geen tegencandidaten zijn gesteld op de laatst gehouden ledenvergadering is het bestuur in zijn geheel herkozen KINDERZWEMFEEST IN HET SCHIEDAMSE SPORTFONDSENBAD. Een kinderzwemfeest georganiseerd door de afdeling zwem men. behoeft noch kinderlijk, noch kinderachtig te zijn. Dit bewees wel het feest van 13 November, dat gegeven werd in het Sportfondsenbad te Schiedam. Wij mochten daar al direct constateren, dat de lessen aan de jongeren gegeven een succes zijn geworden en het was volkomen op zijn plaats, dat de heer Garnaat door de voorzitter, de heer C. M. Zondag, werd gelukgewenst met het prachtige resultaat: 94 candidaten en 94 geslaagden,

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 41