VERENIGING W.F. AFDELING BILJART 33 NIEUWS. leerd, dat zijn naam en zijn reputatie daar door heel zeker geen schade lijdt. Niet bij zijn directie, omdat zij - heel eerlijk en heel duidelijk gezegd - niet onder de indruk zal komen van het bedrag, dat de jubilaris zelf aan zijn feest ten koste legt. Niet bij zijn collega's, omdat iedereen de houding van een karaktervast man, die niet wil meedoen aan een kostbare mode, respecteert. Na al die ja ren imponeert ook een jubilaris zijn collega's niet meer: zij kennen hem goed genoeg. Koffie met koek van een goed kameraad smaakt beter dan de overdaad van de man, die op die manier probeert zijn „stand op te houden''. Om het besluit te nemen, de viering van zijn jubileum sober te houden, is misschien moed nodig - maar minder, dan ge misschien denkt. En het loont de moeite, maat te houden! AAN DE LEDEN Nu het weer zo ver is, dat we een terugblik kunnen werpen op het jaar 1954, geloven we te mogen constateren, dat de activiteit, welke men alom kan gadeslaan, ook in het verenigings leven hoogtij heeft gevierd. Indien men de jaarverslagen, welke hierna volgen, leest, is het duidelijk, dat de bestuursleden veel werk hebben moeten verzetten om het de leden zoveel mogelijk naar de zin te maken. Dat zij daarin niet altijd zijn geslaagd, willen we gaarne aan nemen, doch de groei van het ledental der diverse afdelingen en de vraag om nieuwe afdelingen op te richten, mogen we toch wel als een gunstig teken zien. De ene afdeling treedt meer op de voorgrond dan de andere, doch alle - groot of klein - heb ben ook dit jaar weer ertoe bijgedragen te komen tot het doel, dat de vereniging zich stelt, namelijk het bevorderen van de lichamelijke en culturele ontwikkeling van de leden. Het hoofdbestuur is daarvoor in de eerste plaats alle bestuursleden zeer erkentelijk, maar wil toch de medewerking van de leden daarbij niet vergeten. Zonder samenwerking toch is het vrij wel niet mogelijk iets te organiseren en een goede stemming onder de leden te verkrijgen. Daarom aan allen hartelijk dank. Mogen de I'eestdagen een prettige ontspanning brengen en 1955 worden lot een jaar, waarin de onderlinge verhoudingen zullen leiden tot ontplooiing van de goede eigenschappen en krach ten van de mens. C. Keyzer, voorzitter Hoofdbestuur Nog enkele dagen scheiden ons van het moment, waarop het jaar 1954 tot het verleden zal behoren. Doch alvo rens het nieuwe jaar in te gaan willen wij gaarne een kleine beschouwing geven van het wel en wee onzer afdeling. Het ledental heeft zich gehandhaafd; wij begonnen het jaar met 35 leden, aan het einde hadden wy er 33, hetgeen voor een biljartvereniging lang niet mis is. In het wedstrijdprogramma van de K.N.B.B., district Schie dam, heeft onze Vereniging haar beste beentje voorgezet. Zowel in persoonlijk als in clubverband zijn zeer goede resultaten bereikt. In onze eigen clubcompetitie is de spanning tot het einde gebleven en als clubkampioen is de heer Den Outer hieruit te voorschijn gekomen. Ook in Tweekampen, welke wij tegen Schiedamse en Haagse verenigingen gespeeld hebben, hebben wij geen slecht fi guur geslagen. Deze wedstrijden werden wel niet alle ge wonnen, doch de gezelligheid ontbrak nimmer. Voor het nieuwe jaar hebben wy al verschillende uitnodi gingen ontvangen voor tweekampen en afvalwedstrijden en wel tegen B.V. ,,'t Oosten", B.V. „Shell", B.V. Scheepvaart inspectie enz. Tot slot een woord van dank aan de directie en het hoofd bestuur voor alle steun en medewerking, welke onze afde ling steeds van hun zyde mocht ontvangen. Wij wensen Directie, hoofdbestuur, leden en alle werk nemers van ons bedrijf prettige Kerstdagen en een voor spoedig Nieuwjaar. g

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 35