NIEUWS 14 Kinderbijslagwet Het maximum dagloon, waarover door de werkgever premie verschuldigd is, wordt eveneens met ingang van 1 Januari 1955 ver hoogd van 15.tot 16. De uitkeringen zijn vanaf 1 October 1954 als volgt gewijzigd: Voor het le kind 0.51 p. dag Voor het 2e en 3e kind 0.57 p. dag p. kind Voor het 4e en 5e kind 0.80 p. dag p. kind Van het 6e kind af 0.90 p. dag p. kind HEIDEBAD 1955 Evenals voorgaande jaren zullen ook dit jaar onze werknemers in de gelegenheid gesteld worden hun vacantie in het vacantiecentrum „Heidebad" door te brengen. Zij, die hiervan gebruik willen maken, kunnen zich schrifte lijk opgeven aan afdeling Sociale Zaken met vermelding van de volgende gegevens: a. Naam en werknummer, h. Grootte van het gezin, c. Het aantal personen waarvoor het huisje wordt aangevraagd, d. Aan welke week men de voorkeur geeft. Degenen, die geen schoolgaande kinderen hebben, wordt aangeraden hun vacantie in het vóór- of naseizoen te nemen, waarbij wordt opgemerkt, dat de seizoentijd gerekend wordt te lopen van 16 Juli t/m 3 September. De bovenbedoelde opgaven moeten vóór 15 Februari worden ingeleverd. Voor zover nog niet bekend, volgt hieronder een korte samenvatting van de verschillende mogelijkheden in „Heidebad". GEZINSHUISJES. Geschikt voor 4, 6, 8 en 10 personen. Deze zijn compleet inge richt voor het aantal personen waarvoor zij bestemd zijn. Linnengoed en dekens behoren te worden medegebracht. CARAVANS. Geschikt voor 2 en 3 personen. Verdere bijzonderheden zie boven. GEZINSTENTEN. Voor 2, 4, 6, 8 en 10 per sonen. Verdere bijzonderheden zie boven. SLAAPHUTTEN. Geschikt voor 2 personen. Volledig pension in het Hoofdgebouw. Eén deken per bed aanwezig. Linnen goed medebrengen. PENSIONKAMERS SCHAOPSKOOIE. En- kele 2-, 3- en 6-persoons kamers met vol ledig pension. Eén deken per bed aan wezig. Linnengoed moet worden mede gebracht. PENSIONKAMERS HOOFDGEBOUW. En kele 2- en 3-persoons kamers met volledig pension. Dekens en lakens aanwezig. De huisjes, caravans en tenten zijn voorzien van een Esso-gasinstallatie. Voor het gebruik van gas wordt een bedrag in rekening ge bracht naar gelang van de grootte van het huisje/tent. De huisjes mogen niet door meer personen worden bewoond dan het aantal dat hiervoor is aangegeven. Bij uitzondering wordt dit wel eens toegestaan, doch dan wordt voor elke gast boven liet aantal personen waarvoor het huisje geschikt is, 6,per persoon per week in rekening gebracht. Voor de gezinstenten is een kamp kaart ver plicht. Deze kan aangevraagd worden bij de Kampeerkaartencentrale, Parkstraat 18 - 20, Den Haag. o Een ieder, die dit jaar zijn vacantie in „Heidebad" Epe zal doorbrengen, zal daar een bekende figuur missen, nl. de heer R. J. Buter. Deze heeft nl. per 1 Januari jl. zijn ontslag aangevraagd en dit is hem door het Bestuur verleend. Afd. Sociale Zaken. PERSONALIA Per 1 Januari 1955 zijn bevorderd van onder baas tot haas: afd. Scheepsbouw Scheepsbouw C. v.d. Poel B. Vis H. Versluis J. J. Braat P. J. Taverne J. L. de Jong .1. S. van Velzen C. B. Kooiman Scheepsbouw Kokers Kokers Scheepsbeschieters Buitenbankwerkers Bedrijfsschool (leerm. plaatw.) Per 1 Januari 1955 zijn bevorderd tot onder baas: afd. Scheepsb. Reparatie Scheepsb. Nieuwb. C. v.d. Steen M. P. Ouwens F. ver A A. v.d. Wagt P. E. v. Doorn P. Ooms Th. J. v. Geenen D. v.d. Spek G. Egberts A. v.d. Veer M. v.d. Wal H. J. v. Dijk M. W. J. A ppels P. den Brinker J. v.d. Graaf L. G. v.d. Velden A. E. Oswald Scheepsb. Reparatie Scheepsb. Nieuwb. Scheepsb. Reparatie Scheepsb. Nieuwb. Electr. lassers (controleur) Electr. lassers Plaatwerkers Plaatwerkers Scheepsbeschieters Scheepsbeschieters Bankw. Reparatie Bankw. Reparatie Bankw. Reparatie Bankw. Reparatie Controleur M.F. Bankw. Reparatie Over naar Techn. Beambten per 1 Jan. 1955: K. Nette - Baas Electr. lasser EERVOL ONTSLAG In verband met het bereiken van de pensioen-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 16