15 NIEUWS AFSCHEID Zo geregeld tweemaal per jaar verlaat een kleinere of grotere groep personeelsleden ons bedrijf en het zijn allemaal mannen in de leeftijd van 65 jaar, een enkeling iets ouder. De tijd is dan voor hen gekomen zich uit het actieve werk terug te trekken en het wat kalmer aan te gaan doen. Het is ook een goede gewoonte geworden niet zo maar „elk huns weegs te laten gaan, maar afscheid te nemen in groepsverband. Zo ook op 18 Januari j.l. Van de 37 collega's - uit alle kringen van het bedrijf - waren er die dag 35 present in de koffiekamer van ons hoofdkantoor. Bovendien waren daar aanwezig drie onzer directeuren (de heer van Daalen was verhinderdenkele hoofdambtenaren, chefs en de dagelijkse besturen van Werk- lieden- en Beambtenkern. Het waren eenvoudige, maar daarom niet minder welgemeende woorden die de heren van W est, Weber en Stam de verlrekkenden meegaven. Zeven en dertig afzwaaiersmet dienstjaren variërend van 9 tot bijna 50 en met een gemiddelde van 261/ê. U e zouden zo zeggen „geen slecht resultaat!" -i' gerechtigde leeftijd is eervol ontslag verleend aan de navolgende personen: Per 1 Januari 1955 aan: P. v.d. Pijl voorman vuurwerker J. L. H. Barentsen - kantoorbediende per 15 Januari 1955: G. Hoogenstrijd - ijzerwerker B. Schefferlie - koker G.H.deWit - scheepmaker J. C. Koorevaar - bankwerker L. J. Danckaerts - bankwerker A. T. G. Hulspas - magazijnknecht L. Verkerk - loodgieter E. van Dijk - metselaar Per 29 Januari 1955 aan: G. Egberts - Onderbaas Plaatw. WPlaisier - IJzerw. aftekenaar W. Jansen - Brander C. J. van Putten - Kalefater W. v.d. Velden - Scheepmaker H. C. Tieben - Schilder R. J. Kuijpers - Bikker J. L. H. van Leersum - Modelmaker A. J. Wennekers Monteur D. Fijnekam - le Sjouwer B. Vletter - Sjouwer-Bankw. C. van Wezel - Ass. kleedlokalen J. G. H. J. Veldt - Beveiliging M. Kostense - Mach. steker J. C. v.d. Pol - Fraiser P. Hoornweg - IJzerwerker Per 28 Februari 1955 aan: C. Burgerhout - Onderbaas Scheepsb. G. Linterman - Baas Ijzergieterij Mogen zij vele jaren van hun welverdiende rust genieten. UITREIKING DIPLOMA'S Donderdag 30 December 1954 werden weder om na een examen voor frezen twee diploma's en na een examen voor kotteren drie diplo ma's uitgereikt aan de heren: B. A.W.Jansen G. N. Veerman J. Slootweg G. Spronk A. Koning De diploma's werden overhandigd door Ir. F. F. Mattern, in tegenwoordigheid van ver schillende familieleden die het zeer appre cieerden hierna in de gelegenheid te zijn de keurig ingerichte hallen van Machinefa briek II te kunnen bezichtigen. Zaterdag 8 Januari 1955, deden verschillende Drentenaren hun werkelijke intrede in het bedrijf door het verkrijgen van een diploma voor aanbouwen, dat door de heer Ir. B. Wilton werd uitgereikt. De gelukkigen zijn: A. Weitering M. de Jong J. H. Woltman J. Scheper R. Loman B. Middelbosch Door ziekte waren de heren D. Weber en R. de Boer nog niet in de gelegenheid een diploma te halen. Alle bovenstaanden wordt een prettige werk kring bij W.F. toegewenst.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 17