TEKENING LEZEN EN GOEDE SFEER DANKBETUIGINGEN NIEUWS 16 Feestelijk was de stemming in de grote zaal van ons clubgebouw op de avond van 23 April j.l. Voor die feestelijkheid was dan ook reden: aan 35 draaiers van de machine fabriek zou als besluit van de cursus „teke ning-lezen" het diploma uitgereikt worden. Vanaf het eerste moment op deze avond, waarin de heer v. d. Jagt alle aanwezigen en in het bijzonder de heer en mevrouw Wilton welkom heette, straalde iets door van de goede sfeer, waarin de cursusavonden verlo pen waren. Het van de heer van der Jagt bekende „Man nen, wat gaan we doen?" werd gevolgd door een humoristische parodie op een les, waar bij bleek, dat een T-stuk op heel verschillen de manieren bekeken kan worden, terwijl mooi naar voren kwam hoe met enthousiasme en goede wil iets te bereiken valt. De bekroning van het doorzettingsvermogen in de beide cursussen kwam tot uitdrukking in de diploma-uitreiking door de heer B. Wilton, die de geslaagden toesprak en de dankbaarheid van de directie uitte voor de goede resultaten van het indertijd genomen initiatief. Resultaten, die zeer beslist niet al leen op het technische vlak van tekening- lezen, maar ook op dat van goede samen werking en kameraadschap liggen. De dank aan de directie voor de geboden mogelijkheden tot het houden van de cur sussen werd uitgesproken door de kernvoor zitter, de heer Weber, die de betekenis van toenemende vakbekwaamheid schetste voor een zich noodzakelijk verder industrialise rend land als het onze. Hij sprak daarbij de hoop uit, dat nog velen hij volgende gelegen heden de kans zouden aangrijpen om hun kennis te vergroten in hun persoonlijk be lang, maar ook in dat van de onderneming als geheel. Dat het vergroten van vakkennis en het ont staan van een goede sfeer samen kunnen gaan, bleek uit de wederzijdse dankbaarheid voor het welslagen van de cursussen bij de cursusleiding en de deelnemers: het kwam uit in toespraakjes, een gezellige maaltijd, een leuk gespeelde schets van „cursisten thuis" en in de aandacht voor het getoonde Bedrijfsjournaal 1954 en de prachtige ge kleurde lantaarnplaatjes van één der deel nemers. Wij mogen de geslaagde deelnemers ook ver der een goed succes toewensen en met de cur susleiding hopen, dat een steeds toenemend aantal vaklieden de in deze cursussen teke ning-lezen geboden kansen zal aangrijpen. Nogmaals: dat kan het tekening-lezen en de sfeer in het bedrijf ten goede komenE. Hiermede betuig ik myn hartelijke dank voor de belang stelling en de hulp tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van mijn echtgenoot ondervonden van directie, bazen en personeel Zeilmakerij en Toetsbank, afdeling Sociale Zaken en Sociale Verzorgsters. Mevrouw ZIJLSTRA Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de fraaie ge schenken en bloemen, welke ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum heb mogen ontvangen. D. A. H. KOOLMEES Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn dank aan directie, bazen, collega's houten scheepmakers en allen, die blijk hebben gegeven van hun belangstelling, voor de hartelijke ontvangst, de waarderende woorden tot ons ge sproken, de prachtige cadeaux en bloemen, welke wij moch ten ontvangen by mijn 25-jarig jubileum. J. LAPORT Ondergetekende betuigt, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's en perso neel voor de prachtige cadeaux en de belangstelling by zyn 25-jarig jubileum. C. v. d. PLAAT Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en het Jubileum fonds voor de cadeaux onder couvert, welke hij mocht ont vangen by zyn 25-jarig jubileum. P. ROTSCHEIDT Hiermede betuig ik, ook namens myn vrouw, myn harte lijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de mooie bloemen en cadeaux onder couvert, welke ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. A. H. SCHUMACHER Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's van het Jubileumfonds voor de cadeaux onder couvert, welke ik bij myn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. A. v. d. VELDEN

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 18