15 yjö) NIEUWS Oude Saksische boerderij te Volthe. VERVOLG SOCIALE RUBRIEK De spreekuren bij de Geneeskundige Dienst zijn voor: Nabehandeling van ongevallen, Behandeling van werkenden, Bespreking van bezwaren bij het werk door ziekte etc. te Schiedam: dagelijks van 10.00 tot 11.30 uur te Rotterdam (Westkousdijk) dagelijks van 13.30 tot 15.00 uur (behalve 's Zaterdags) op Fijenoord: dagelijks van 16.30 tot 17.00 uur (behalve 's Zaterdags) De spreekuren voor controle Ziektewet zijn: te Schiedam: dagelijks van 8.30 tot 10.00 uur te Rotterdam (Westkousdijk) dagelijks van 13.30 tot 15.00 uur (behalve 's Zaterdags) op Fijenoord: dagelijks van 16.30 tot 17.00 uur (behalve 's Zaterdags) Het Bestuur van de Af delingsziekenkas W ilton-F ijenoord". GESLAAGDE BANKWERKERS Zaterdag 21 Mei vond de uitreiking plaats van de diploma's voor versnelde scholing tot bankwerker in de Nieuwbouw. De examencommissie, bestaande uit een onderbaas, een voorman en twee bedrijf s- assistenten was van oordeel, dat alle candida- ten voldeden aan de gestelde eisen. Zij zagen dan ook met vertrouwen de toekomst tege moet. Ir. B. Wilton vond het jammer, dat het zo moeilijk was in een groot bedrijf contact te hebben met iedereen. Hij stelde het daarom op prijs nieuwe werknemers, die getoond hebben wat te presteren, geluk te kunnen wensen met hun resultaten. Met een persoonlijk woord voor ieder, over handigde hij de diploma's aan de lieren: P. Broekhoven, R. H. Drenth, J. Plomp, J. T. v. d. Post, J. Schothorst, O. v. d. Struik en G. T. Witte. Ook wij wensen bovengenoemde heren geluk en hopen dat zij zich spoedig geheel thuis zullen voelen bij Wilton-Fijenoord. A.N.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 17