r DANKBETUIGINGEN NIEUWS 22 Smeedpers. Weet je wel wat we hierboven schreven! Er zit iets scheef. Modelmakerij en Gieterij. Niets dan lof voor deze afdelingen. Dat zij zo voort mogen gaan. Geschutwerkplaats. Gelijk spel. Zakken jon gens. We moeten zakken! Buitenbankwerkers. Zij gingen van 24 naar 17. Hoeden af voor die afdeling. Ketelmakerij. Ook prima. Van 15 naar 10. Koperslagers en Fitters. Van die afdelingen hadden we grote verwachtingen, maar wat heb ik nou aan m'n fiets hangen, lui? Vei ligheid voor alles hoor. Denkt daar wel aan! Dok- en bootpersoneel. Fout! Van 10 naar 12. Terreinsjouwers. Dat gaat jofel, van 18 naar 14. Onderhoud, magazijnpersoneel. Zo gaat'ie goed. Volgend jaar nog beter! Machinefabriek - Draaiers en Bankwerkers. Zakken maar mensen. Dat is het doel waar naar wij streven. Gereedschapmakers. Die gooien weer roet in in het eten, want zij hebben gelijk gespeeld. Bedrijfsschool. Dat is geen halfwat, maar heel wat: van 22 naar 15. Wij zeggen maar, wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Centraal Gereedschapmagazijn, Bouwbedrijf en Diversen. Die maken er geen happy end aan. Gelukkig is het fabrieksgemiddelde gebracht van 17 op 15, waardoor het toch nog een goed slot wordt. Wij wensen de ongevallencijferverhogers en de gelijkspelers van harte beterschap en tot het volgend jaar, medewerkers. F. S. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de belang stelling en deelneming na het overlijden van mijn echtgenoot. Mevrouw DE CLOE Voor het medeleven en de belangstelling, die ik na het overlijden van mijn geliefde man ontving, van directie, chefs, het bestuur der afdeling O. en A., de kern, collega's e.a. be tuig ik hiermede mijn hartelijke dank. Mevrouw W. LAGARDE-DE BRUIN Ondergetekende betuigt, mede namens de kinderen, haar hartelijke dank voor de be langstelling, betoond na het overlijden van haar man. In het bijzonder dank aan chefs, bazen en collega's van de afd. Bikkers en Gereedschap-magazijn. Mevrouw A. VERMAAT-v. d. MEYDE Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de belangstelling en cadeaux ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum. J. ALDERLIESTE Mede namens zijn vrouw betuigt ondergete kende zijn oprechte dank aan de directie voor het cadeau onder couvert en de bloemen en aan allen, die hun belangstelling en mede leven hebben betoond bij zijn 25-jarig jubi leum. Tevens onze hartelijke dank aan de Vereniging „De Pijp" voor het prachtige cadeau (een staande schemerlamp), dat we mochten ontvangen. 11 Juni 1955 is voor ons een onvergetelijke dag geworden. J. BEZEMER Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, ba zen en collega's voor de fraaie bloemen en geschenken onder couvert, welke ik ter ge legenheid van mijn 25-jarig jubileum heb mogen ontvangen. P. C. KALKHOVEN Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn har telijke dank aan directie, chefs, bazen en jubileumfonds voor de cadeaux en belang stelling, welke wij mochten ontvangen hij mijn 25-jarig jubileum. A. P. F. VAN LIER Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, col lega's, kantoorpersoneel Gieterij en personeel Modelmakerij voor de fraaie bloemen en ge schenken, welke wij ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mochten ontvangen. J. STERKMAN Hiermede betuigt ondergetekende, ook na mens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en geschenken aange boden bij zijn 25-jarig jubileum. J. v. d. WOUDEN De copie voor het Julinummer dient vóór 10 Juli in het bezit van de Redactiecommissie te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 24