AFDELING HANDBAL 27 NIEUWS Schaken W.F. wint. Prijs naar W.F. Dan spreekt de voorzitter van de Personeels vereniging W.F., de heer C. Keyzer, enkele woorden, waarin hij memoreerde, dat het een prettige boodschap was, toen de P.V. van de N.D.S.M. ons uitnodigde om haar 10-jarig bestaan te komen meevieren in Amsterdam. Namens alle genodigden feliciteerde spreker bestuur en leden van de jubilerende vereni ging en dankte voor de zeer prettige dag en de goede organisatie. Wanneer in 1956 bij W.F. het 10-jarig be- „staan van de Personeelsvereniging even tueel zal worden gevierd in dezelfde geest, „dan is het wel zeker, dat de P.V. van de „N.D.S.M. zal meefeesten." Dan vraagt spreker de medewerking van de leden der jubilerende vereniging om hun be stuur eens aan te moedigen bij het vragen om een geschenk voor dit jubileum, want na her haalde malen gevraagd te hebben, had spre ker nog steeds geen antwoord op zijn vraag gekregen. Vandaar dit beroep op de leden. Toch was W.F. niet geheel met lege handen gekomen. Spreker vroeg nl. de heer Bezemer om het podium te betreden. Genoemde heer overhandigde daar een eigengemaakt wand bord, waarin vrijwel alle materialen waren verwerkt, welke op een scheepswerf worden gebruikt: Koper, ijzer, staal, hout, verf, touw e.a. Dit bord werd gaarne door onze Amsterdamse vrienden aanvaard en met een dankwoord van de voorzitter was dit officiële gedeelte voorbij. „IVe gaan nog niet naar huis". Omstreeks 12 uur begon het bal o.l.v. de heer Kniestedt. Het werd een prettig samenzijn van Schie-, Rotter-, Amsterdammers, Vlaar- dingers enz., dat om 3 uur eindigde. Wij be hoeven niet meer te zoeken naar de naam van de Band, die deze gezellige balnacht mu zikaal deed slagen. Natuurlijk onze W.F. Music Boys. Even na 3 uur keerde een volmaakt tevreden gezelschap „huistoe". Een kleiner gedeelte was reeds om 12 uur vertrokken. Hoewel bij en nog even na het afscheid, al thans in één der bussen, vrolijke liedjes klon ken, trad al spoedig een diepe stilte inmen ging zgn. de ogen aan de binnenkant zitten bekijken. En dit was het einde van een feest, dat orga nisatorisch ongetwijfeld veel „kopzorg" gaf. maar dat uitstekend is geslaagd, zowel door de organisatie zelf, als ook door de mede werking van alle bezoekers. Gastheren en gasten kunnen alleszins tevreden zijn, en een woord van dank aan de gastheren en allen, die aan het welslagen zoveel tijd en arbeid gaven, is zeker op zijn plaats. G. Op Zondag 22 Mei j.l. wist ons le dameselftal het ongeslagen kampioenschap te behalen in de le klasse Afd. Rotterdam van het N.H.V. In het seizoen 1952 - 1953 kwamen wij 1 punt te kort op het Delftse Westerkwartier. 1953 - 1954 eindigde ons team met een gelijk aantal punten als het Rotterdamse Actief, zo dat door een beslissingswedstrijd uitgemaakt moest worden, wie zou promoveren. Na een spannende strijd wonnen de Rotterdamse da mes de wedstrijd, al kwam deze overwin- ning pas in de tweede verlenging tot stand. En nu, in het seizoen 1954 -1955 namen onze dames geen enkel risico, zij verloren geen enkele wedstrijd en op 22 Mei j.l. werd het kampioenschap een feit, door een klinkende 11-1 overwinning op de Meeuwen uit Rot terdam. Bij het laatste fluitsignaal van deze eenzijdige wedstrijd, stormde alles wat Wilton-Fijenoord was het veld op, om de dames te feliciteren met het behaalde succes. Eerst werden zij toegesproken en in de bloe men gezet door de voorzitter van de afdeling Handbal, de heer de Raaij. \ervolgens bood de heer Viezing, voorzitter van het afdelingsbestuur N.H.V. het kam pioenschapsdiploma met vaantje aan, wat te vens vergezeld ging van een prachtig bloem stuk. De heer Van Zelm feliciteerde het team na mens het le herenelftal, dat op dat moment juist een uit-wedstrijd in Den Haag speelde. Mevrouw Varewijck-Haring en de heer Jan sen lieten hun gelukwensen ook van bloemen vergezeld gaan resp. namens dames 2 en heren 2. Na al deze toespraken dankte mevrouw van Gent-Stada als aanvoerster allen voor de har telijke woorden en de fraaie bloemstukken. Spontaan bood zij de aanvoerster van de tegenpartij één van de bouquetten aan. Dit elftal zal nu automatisch promoveren naar de Districts 2e klasse. Op 2e Pinksterdag speelde het le dameself tal voor 3 a 4000 toeschouwers een propa- gandawedstrijd tegen de Schutters in Heine- oord en won deze ontmoeting met 6 - 3. Op Zaterdagavond 4 Juni was het le heren elftal de gast bij het jubilerende Hollandiaan in Vlaardingen en speelde tegen Actief uit Rotterdam een propagandawedstrijd. Jammer dat er slechts een handjevol publiek

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 29