J INHOUD OFFICIËLE MEDEDELINGEN N SOCIALE RUBRIEK Foto van de maand: V Juninummer 1955 Officiële Mededelingen Sociale Rubriekomslag pag. 2 en binnenwerkpag. 15 Stab iliteits-v innen voor de „Maasdam"pag. 1 Bussum geheel in het water pag. 4 De „Kopionella"pag. 6 Onderzeeboot jagers en Va- cantieoorden pag. 7 Geslaagde bankwerkers pag. 15 In Memoriampag. 16 Personaliapag. 16 Willy Wilton-Fondspag. 16 Stop draaien opname! pag. 16 Van culturele dagen en cultu rele kampdagenpag. 17 Ook de reparatie bouwt „sche pen" pag. 18 Nederland in het hart van Rot terdam samengeperst pag. 19 V eiligheid Wilton-F ij enoord, veiliger dan ooit dit jaar!pag. 20 Hier zijn we weerpag. 20 Dankbetuigingenpag. 22 Kiellegging X-Dampag. 23 Een geniaal idee in de ideeënbus pag. 23 Kiellegging 32000-tons Caltex- tanker pag. 24 Vereniging W.F. Sportieve en prettige sportuit- wisseling pag25 Afdeling Handbal pag. 27 Afdeling Schaken pag. 28 Afdeling Tennispag. 28 Gedichtpag. 28 Jubilarissen van de maand, omslag pag. 3 Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart I J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres Afdeling Sociale Zaken Aangezien in de verbandkamer dag en nacht een verbandmeester/verpleger aanwezig is, heeft liet Bestuur van de Ziekenkas bepaald, mede met bet oog op een doelmatige controle, dat alle ziekmel dingen voortaan moeten worden gedaan aan de Geneeskundige Dienst, aan welke Dienst ook de controle op de ziektegevallen is opgedragen. De verplichting om zich vóór 9 uur ziek te melden blijft natuurlijk bestaan, mede met het oog op het recht van betaling der wachtdagen uit het Aan vullingsfonds. Wanneer U werkt in nacht- of andere ploegen dienst en U kunt door ziekte niet komen, dan moet dit direct gemeld worden, zodat ook Uw baas maat regelen met het oog op de werkindeling kan nemen. Ziekmelding geschiedt dus voortaan uitsluitend aan de Geneeskundige Dienst, telefoon 69200, vóór 9 uur v.m. Bij melding des avonds na 5.45 uur tot des morgens 7.30 uur op telefoonnummer 69790. Aan de verbandmeester worden dan opgegeven: 1. De naam van de patient. 2. Zijn afdelings- en fabrieksnummer. 3. De woonplaats van de patient. Als patient tijdelijk op een ander adres is, moet ook dit adres worden opgegeven. 4. De naam van de huisarts of van de waarnemer van de huisarts. 5. Gemeld moet worden of patient in staat is op het spreekuur van de bedrijfsarts te komen. 6. Ook dient men te laten weten indien de patient in een ziekenhuis is opgenomen, in welk zieken huis en door welke specialist hij behandeld wordt. Na ontslag uit het ziekenhuis moet onmiddellijk weer aan de Geneeskundige Dienst van „Wilton- Fijenoord" gemeld worden, dat de patient naar huis gegaan is of misschien naar een ander adres. 7. Voor een vlotte afwikkeling zal het zeer op prijs worden gesteld indien een omschrijving van de ziekteverschijnselen bij de patient kan worden gegeven. Patiënten, die in staat zijn het spreekuur van een der bedrijfsartsen te bezoeken, moeten niet thuis op controle wachten, maar zich op het eerste spreekuur waar zij kunnen komen melden. Vervolg op pagina 15) N De „Bussum" verlaat de helling

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 2