17 NIEUWS 'H Waar wij genoeg van kregen. In het bijzonder heette hij welkom het Di rectielid de heer Ir. J. E. Woltjer en diens echtgenote, de vele jubilarissen met hun da mes, kernleden, besturen van de onderafde lingen van de personeelsvereniging en verdere genodigden. Het weer was spelbreker, want er waren nogal wat open plaatsen. Niettemin meende spreker dat voor degenen, die de koude had den getrotseerd, de gang naar deze zaal ruim schoots zou worden vergoed door concert en film. Spreker memoreerde dan het vele werk van de Harmonie W.F. in 1955, bij de tewaterla tingen en andere gelegenheden. Tenslotte hoopte de heer Keyzer, dat de Harmonie in het a.s. concours nieuwe lauweren zal oog sten op de weg naar het zo begeerde vaantje in de Vaandelafdeling. Het concert zette in met een mars van Bagley: Nationaal Embleem, welke mars er o.l.v. de heer Joh. F. Pala pittig uitkwam. In het tweede nummer, Rhapsodie Norvégienne (J. Svendsen, arr. Joh. F. Pala) viel het tweede gedeelte op door zuiverheid van uit voering. De Bloemenwals uit Tsjaikowsky's Notenkra ker-suite had o.i. iets te lijden van het koude weer, dat voor „bloemen" dikwijls funest is wanneer deze niet met bijzondere teerheid, liefde en kennis van zaken worden behandeld. E. M. Weber's concertino was een succes voor de Klarinetsolisten, de heren M. Boer, A. Holmgren, T. Martijn en W. Rosman. Deze kregen dan ook een verdiend en hartelijk applaus. Ouverture „Die Fledermaus" van Joh. Strauss, nog altijd een geliefd nummer voor alle soor ten publiek, deed het goed, terwijl de Defi- leermars van W. F. Sprink bevredigend klonk. Na het concert en de pauze draaide de film: „The Glenn Miller Story". Een kleurenfilm welke de moeite waard is om te gaan zien en eruit te leren, dat een

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 19