een jongeman AFDELING VOETBAL AFDELING ZWEMMEN GEVRAAGD 19 NIEUWS Op weg naar liet kampioenschap De kampioenen Tafeltennis behaalden die titel met glans, wat wel blijkt uit de uitslagen waarvan de meeste 10-0 waren. Wij twijfelen er haast niet aan, dat dit team via de komende promotiewedstrijden in de 2e klasse N.T.T.B. zal komen. Het 2e team, ook 3e klasse N.T.T.B. is er niet in geslaagd kampioen te worden. Het moest met de tweede plaats genoegen nemen, wat ook geen slecht resultaat is. Het 3e team, bestaande uit de heren J. van Vliet, J. Zondag en D. Meeldijk, werd op schitterende wijze kampioen in de 5e klasse N.T.T.B. Slechts één wedstrijd werd verloren. Dat deze jongens in de 4e klasse thuis horen, hebben zij wel overduidelijk bewezen. Pro ficiat jongens! Tenslotte wisten de heren W. Maassen v. d. Brink en M. Groeneweg beslag te leggen op de 2e prijs tijdens het onlangs gehouden Vijf- sluizen-Dubbeltournooi van de Shell. Gedurende 5 weken is Koning Winter spel breker in onze geliefde voetbalsport geweest. Voor verandering krijgen we nu weer wat oud-hollandse regen. Doch al met al: de moed nooit laten zakken. Het le elftal heeft een behoorlijke stand op de ranglijst, n.l. no. 2 met 2 punten achter stand op haar rivaal. Doch wij hebben alles nog in eigen hand, bij 7 nog te spelen wed strijden, waarvan 5 op eigen veld, kan er nog van alles gebeuren. Als er gespeeld wordt voor wat wij waard zijn (zie wedstrijd Helle- voetsluis 7-1), kan ons het kampioenschap niet meer ontgaan. Het zou voor bestuur en elftalcommissie een mooi jubileum-cadeau zijn. Ook het 2e team kan voor een verrassing zorgen. Bij ons 5-jarig bestaan hadden wij 5 kampioenselftallen. Dus het is zeker niet te veel gevraagd om bij ons 2e lustrum er 2 te bezitten. Onze voorzitter, de heer Riemeijer, is door ziekte reeds vele weken aan zijn bed gekluis terd. Gaarne doen wij hem vanaf deze plaats onze beste wensen toekomen voor een spoe dig herstel, daarbij de hoop uitsprekende, dat hij bij de viering van ons 10-jarig bestaan op 21 april a.s. weer in ons midden zal kunnen zijn. Tenslotte wekken wij onze leden op om voor een prachtig jubileumcadeau te zorgen door het aanbrengen van nieuwe leden. Aanmelding kan geschieden bij de secretaris, Paulus-Buys- straat 46c te Vlaardingen, of op de werf ge durende schafttijd. Is dat afgesproken? Dan kunnen wij op 21 april a.s. dat cadeau uit pakken S. Op een nog nader vast te stellen zaterdag avond (eind mei of begin juni a.s.) organi seren wij in het Sportfondsenbad te Schie dam ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de vereniging „Wilton-Fijenoord", een onderling zwemfeest. Aanvang 19.45 uur. Wij hopen er een gezellig sportfeest van te voor Afd. Reparatie (Rekeningen) voor eenvoudige kantoorwerkzaam heden. Leeftijd ca. 15 jaar. Sollicitaties schriftelijk of mondeling

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 21