Op de Afdeling CORRESPONDENTIE ift) NIEUWS 20 kunnen TYPISTES met M. U. L. O. - opleiding geplaatst worden. Schriftelijke aanbiedingen. kunnen maken, waarvoor wij de medewer king van alle leden inroepen. In de eerste plaats rekenen wij erop, dat alle leden, die de zwemkunst enigszins machtig zijn aan de wedstrijden zullen meedoen. Het is volstrekt niet nodig, dat U een uitblinker moet zijn om te kunnen deelnemen. Onderstaand vindt U het voorlopige programma, waarbij onge twijfeld wel een nummer zal zijn waarop U kunt inschrijven. Voor elk nummer worden diverse prijzen uitgeloofd. De kinderen, die lid zijn van de afdeling Zwemmen kunnen slechts inschrijven voorzover zij het diploma I of II bezitten. Wenst men niet deel te nemen, dan komt men natuurlijk het zwemfeest als toeschou wer bijwonen. Het wedstrijdprogramma zal worden afgewisseld door show- en figuur- zwemmen, uit te voeren door onze dames leden onder leiding van de heer Garnaat. De juiste datum waarop dit onderling zwem feest zal worden gehouden, alsmede nadere mededelingen voor het verkrijgen van toe gangsbewijzen zullen t.z.t. worden bekend ge maakt. Men kan inschrijven op de volgende num mers 1. 100 M schoolslag dames. 2. 100 M schoolslag heren. 3. 50 M rugslag dames. 4. 50 M rugslag heren. 5. 50 M vrije slag dames. 6. 50 M vrije slag heren. 7. 3 X 50 M persoonlijke wisselslag heren om de eeuwige wisselprijs. 8. 3 X 25 M persoonlijke wisselslag dames. 9. 25 M schoolslag kinderen t/m 14 jaar (op uitnodiging). (te verdelen in leeftijdsgroepen). 10. Afvalrace voor kinderen t/m 14 jaar (te verdelen in leeftijdsgroepen). 11. 50 M schoolslag veteranen (ouder dan 35 jaar). 12. Familie-estafette 3 X 25 M vrije slag. Prijs: een taart. 13. Bedrijfsscliool-estafette 10 X 25 M vrije slag om wisselbeker. 14. Bedrijfsschoolestafette 5 X 25 M vrije slag om wisselbeker. Wat de bedrijfsestafette betreft, wijzen wij erop, dat ook niet-leden hieraan kunnen mee doen. De bedoeling is, dat zoveel mogelijk werkplaatsen en afdelingen aan deze estafette deelnemen. Wij wekken onze leden op om in hun afdeling of werkplaats een ploeg samen te stellen. Uit onderstaande afdelingen kan men zich opgeven bij de daarbij vermelde leden, t.w. Machinefabriek J. A. Doomeveld en D. Bouman. Timmerwinkel: A. Kraayeveld. Werf Rotterdam: K. Broeshart. Werf Fijenoord: L. C. M. Schoon. Hoofdkantoor: J. v. d. Munnik (tek. werktuigbouw). Bedrijfsschool: J. Brands. De familie-estafette-ploegen moeten bestaan uit de naaste familieleden, dus geen ooms, tantes, neven en nichten. De leeftijden bij de familie-estafette-ploegen moeten worden op gegeven. De inschrijving voor de wedstrijdnummers kan geschieden in het Sportfondsenhad tij dens de cluburen bij de heer J. v. d. Munnik. De inschrijving sluit op 19 mei a.s. De kopie voor het aprilnummer dient vóór 10 april in het bezit van de Redactiecommissie te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 22