J. NIEUWS 4 blemen zal leiden. Van mijn kant, als voorzitter van de Raad, maar ook als directeur van deze onderne ming, en dit geldt uiteraard ook voor mijn collega's, geef ik U gaarne de verzekering in aangelegenheden, waarbij het tot Uw taak behoort advies uit te brengen, U te zullen raadplegen en met Uw adviezen, welke van een groot verantwoordelijkheidsgevoel zullen moeten getuigen, zo mogelijk rekening te houden. Gezamenlijk zullen wij moeten bou wen aan een overleg op een basis van weder zijds vertrouwen, in het belang van de onder neming en de werkgemeenschap Wilton- Fijenoord. In het begin van mijn toespraak heb ik ge zegd, dat het vandaag een belangrijke dag is in de geschiedenis van onze Onderneming. Eigenlijk had ik moeten zeggen, dat het een belangrijke dag in deze geschiedenis kan worden. Immers, veel zal er van afhangen hoe wij gezamenlijk dit instituut tot een in ons bedrijf levend organisme zullen maken. Als directie willen wij U, leden van de On dernemingsraad, met vol vertrouwen tege moet treden. Met deze woorden verklaar ik de Onderne mingsraad Wilton-Fijenoord geïnstalleerd. Na de installatie vond de verkiezing van een secretaris namens de leden en van de kleine commissie plaats. Als secretaris werd geko zen de heer J. W. Weber, die tezamen met de door de Directie aangewezen secretaris, de heer C. Keyzer, de notulen zal verzorgen. In de kleine commissie werden, naast de secretaris de heer J. W. Weber, die ingevolge art. 6, lid 4 automatisch deel uitmaakt van deze commissie, gekozen de heren: A. Aardoom B. Blommers M. Eijkenaar. Ingevolge art. 7 van het Reglement Onder nemingsraad heeft deze commissie tot taak: „de voorzitter te adviseren bij het samenstel den van de agenda der vergaderingen en het „voorbereiden der vergaderingen en verkie zingen. Voorts kan de voorzitter in spoed eisende gevallen of wanneer bijzondere om standigheden tot een overleg in kleine kring „aanleiding geven, overleg met deze commis sie plegen. Over het behandelde in de kleine „commissie zal in het algemeen in de eerst- „volgende vergadering van de Ondernemings- „raad verslag worden gedaan." De Ondernemingsraad bestaat uit de navol gende leden: Werf Schiedam Groep Afdeling A Scheepsbouw Nbw. W. G. T. v. Arkel Scheepsbouw Rep. JKuiters Smeden B Klinkers J. W. Weber Kokers C Boorders P. A. v. Hagen Branders D Electr. Lassers B. E. M. Collé Autog. Lassers E Plaatwerkers W. de Vries Verzinkers Zandstralers F Scheep sbeschieters G. J. Vermeulen Scheepmakers A. A. Potuyt Zeilmakers Metselaars G Electriciëns P. v. d. Hoek Schilders W. Poldervaart Bikkers H Draaiers I en II B. Blommers Bankw. I en II L. Brusselman Gereedsch. afd. I. Buitenbankw. Nwb. B. W. F. Marcus Ketelmakers Koperslagers A. Eeftens IC Terreinsjouwers J. de Bruyne Magazijnpers. Diversen Centr. Ger. Mag. L Buitenbankw. Rep. F. J ansen Buitensjouwers Dok/bootpersoneel Verhalers M Garage H. Stok Bouwbedrijf Beveiliging Onderhoud Werf Rotterdam N Scheepsbouw J. Teunissen Geschut T. v. d.Have Draaierij Electriciteit e.a. Werf Fijenoord 0 Modelmakerij J. C. v. Alten IJ zergieterij Kopergieterij Groep Beambten: Administratief A. Aardoom (afd.Werkkaarten) Toezichthoudend C. de Graaf (Plaatwerkerij) C. J. Zwaard (Machinefabr.)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 6