AFDELING SCHAKEN AFDELING ZWEMMEN 15 NIEUWS Uit de verschillende verslagen bleek, dat het klaverjassen door een groot aantal personeels leden met veel plezier beoefend wordt. Herinneringen aan de gezellige tocht naar Amsterdam in juni van het vorige jaar wer den weer eens opgehaald. De deelname aan de R.B.K.B.-coinpetitie heeft ook dit jaar, ondanks een minder goed resultaat van ons le team, weer prettige wed strijden gegeven. Aan concoursen ook dit jaar geen gebrek, waaronder één, georganiseerd door ,,'n Oortje voor het Konijn", wel een bijzondere plaats heeft ingenomen. Bij de feestelijke prijsuit reiking werd n.l. aan het W.F.-koppel de Lange - v. d. Rest de wisselbeker uitgereikt, zomede een lauwertak als blijvend aandenken. De bestuursverkiezing bracht het volgende re sultaat voorzitter: de heer C. van Wingerden, secretaris: de heer C. D. Kerpel, penningmeester: de heer L. v. Wagtendonk, wedstrijdleider: de heer F. P. Vorstenboscli, commissaris: de heer J. H. Hoekman. Liefhebbers van ons mooie kaartspel kunnen zich iedere dinsdagavond opgeven als lid in de kantine „De Instuif" te Rotterdam. Wij verzoeken de oud-werknemers, die vrij- dagsmiddags regelmatig een kaartje in de kantine komen leggen, zich met ons in ver binding te stellen. Door middel van het kla verjasspel kunnen dan wellicht de banden met deze oud-werknemers nog meer verste vigd worden. C. D. KERPEL. WELVAARTSVERHOGING Wist U dat het algemene welvaartspeil geste gen is? Natuurlijk weet U dat! Wist U, dat ook het welvaren van de afdeling Schakers verhoogd kan worden, doordat spe ciaal voor de Rotterdammers bij voldoende deelname een schaakgelegenheid geopend zal worden in de kantine op de werf te Rotter dam? Blijkbaar wist U dit nog niet. Weet U, wat U nu direct moet doen? U onmiddellijk melden als schaakliefhebber voor onze toekomstige Rotterdamse afdeling, onder opgave van eventueel gewenste speel avond (behalve Dinsdags) bij de secretaris J. van Meeuwen, Rek. Afd. Schiedam. HET ONDERLING ZWEMFEEST Voor het onderling zwemfeest hebben wij nu de datum vast kunnen stellen op zaterdag 26 [mei a.s., aanvang 19.45 uur. Wij wijzen onze leden erop, dat deze avond staat in het teken van het 10-jarig bestaan van de ver eniging W.F. Het nummer dat onze speciale aandacht heeft is de Bedrijfsestafette. Hieraan kunnen de verschillende afdelingen meedoen. Reeds enkele afdelingen hebben hun medewerking toegezegd. Ons streven is echter om alle afde lingen mee te laten doen. We noemen o.a. de afd. IJzerwerkers, welke vroeger wel een ploeg had, doch waarvan wij nu nog niets gehoord hebben. Ook b.v. de Bedrijfs- assistenten, waaronder goede zwemmers zit ten, hebben nog niets van zich laten horen. Voor alle nummers geldt, dat je geen lid van onze afdeling zwemmen behoeft te zijn. Wij wijzen «r nog op, dat de inschrijving sluit op 16 mei. Geeft U dus tijdig op. Wegens het grote programma is de afvalrace vervallen. Elke deehiemer ontvangt een deelnemers kaart plus een extra toegangskaart. De leden (geen kinderen) kunnen op vertoon van hun lidmaatschapskaart gratis een toegangskaart afhalen aan de kassa van het bad. De technische commissie. Kinderclubuur. Het is gebleken, dat de verdeling op de dins dagavond niet geheel gelijk is. Het eerste

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 17