3722,19 2093,79 1628,40 3722,19 NIEUWS 16 Het buitenbad. Het is bijna niet nodig onze leden te waar schuwen, dat het buitenbad weer is gesloten. Het weer heeft dit jaar niet medegewerkt, wat wel als oorzak mag worden gezocht voor de zeer geringe opkomst in dit seizoen. Volgend jaar zien wij elkander terug in het nieuwe bad bij Kethel, waar het water wel niet verwarmd wordt, doch waar het zeker veel aantrekkelijker is, om eventuele kou te trotseren. Af zwemfeest. Op zaterdag 20 oktober 1956 organiseren wij wederom in het Sportfondsenhad te Schiedam een zwemfeest voor alle jeugdige leden van onze vereniging. Aanvang 19.30 uur. Einde ca. 22 uur. Het programma luidt als volgt: 1. Diplomazwemmen voor de K.N.Z.B. - di ploma's I en II. 2. Uitreiking vaantjes aan winnaars klasse mentsproeven. 3. Komisch zwemlesnummer. 4. Kunst- en showzwemmen, uit te voeren door onze dames-leden. 5. Gecostumeerd zwemmen voor kinderen. Di ploma-zwemmen. Hieraan doen alleen die kinderen mee, die hiervoor worden ingeschreven door de heer Gamaat. De kinderen die hun diploma behalen, ont vangen van de vereniging bij wijze van ge schenk een zwemmerspaspoort. Het zwem merspaspoort is ingesteld door de K.N.Z.B. en dit boekje in linnen band kan worden be schouwd als een levensbeschrijving van iedere zwemmer en zwemster, waarin alles kan wor den opgetekend, wat men in die hoedanig heid bereikt. Als begin zal in het boekje het zojuist behaalde zwemdiploma worden aan getekend. De kinderen die reeds een zwem merspaspoort bezitten, kunnen tegen betaling van 0,10 bij ons een zegeltje kopen, waarna het behalen van het diploma II eveneens in het paspoort wordt bijgeschreven. De pas poorten dienen dan op het eerstvolgende clubuur na 20 oktober tegelijk met 0,10 voor het zegeltje aan de kassa van het Sportfond- senbad te worden ingeleverd. Gecostumeerde wedstrijd. Hieraan kunnen alle kinderen deelnemen, die de zwemkunst machtig zijn, dus ook de kinde ren, die niet aan het diploma-zwemmen mee doen. Zij, die aan deze wedstrijd willen deel nemen moeten zich zo spoedig mogelijk op geven bij het Bestuur of de heer Garnaat tij dens het clubuur. Het slagen van dit nummer is ten zeerste af hankelijk van het aantal deelnemers. Men zal begrijpen, dat een gering aantal deelnemende kinderen, ondanks hun mooie of originele costumes, niet dat effect zal hebben, dat men er van verwacht. Het lijkt ons derhalve ge wenst, dat wij eerst zullen beoordelen, of de deelname voldoende is. Mocht de inschrijving te gering zijn, dan zullen wij U in ieder geval vóór 15 oktober a.s. hiervan in kennis stellen. Hoofdprijzen: Mooiste en aardigste costumes 3 prijzen voor jongens en meisjes elk. Meest originele costumes 3 prijzen voor jongens en meisjes elk. Verder voor alle deelnemende kinderen een troostprijs. De gratis toegangskaarten alsmede de deelne merskaarten zullen wij t.z.t. aan de kassa uit reiken. In verband met het beperkte aantal plaatsen geldt voor de ouders de volgende regeling: 2 toegangskaarten voor de ouders, waarvan de kinderen aan het diplomazwem men meedoen, 1 toegangskaart voor de ouders van de overige kinderen, echter zolang de voorraad strekt. Afdelin'g Waterpolo. Hieronder volgt nog het povere resultaat van ons waterpolo-zevental Eindstand Zomercompetitie Heren le klasse afd. A. Rotterdam 5 6 5 1 0 11 R.Z.C. 3 6 4 1 1 9 Maas 2 6 1 0 5 2 WF 1 6 10 5 2 Of degradatie dit jaar doorgang zal vinden, en wie degradeert, is nog niet bekend gemaakt. Voor de wintercompetitie wordt niet inge schreven, daar vele van onze polo-spelers een avondschool bezoeken. JAARVERSLAG „DE PIJP" Jaarverslag van de vereniging „De Pijp" over het boekjaar 1 juli 1955 tot 1 juli 1956. Saldo op 1 juli 1955 1749,77 Contributie 1 juli '55 - 1 juli '56 1972,42 Uitgaven 1 juli '55 - 1 juli '56 Saldo per 1 juli 1956 32 leden hebben bij huwelijk enz. een cadeau ontvangen, 115 maal werd melk, fruit of eieren aan leden gestuurd. Op verzoek van vele leden is het bedrag voor cadeaus vanaf 1 juli 1956 voorlopig op 50,gesteld; de contributie wordt vanaf 1 september 1956 15 cent per week. Het Bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 18