(J?t> NIEUWS I 15 I Zuidfront van het Dokkantoor-Oost gen ten dienste van diverse afdelingen, als mede een opslaggelegenheid voor dokgereed schap; tevens is daar een afdeling van de ge neeskundige dienst ondergebracht. De mogelijkheid bestaat boven deze ruimten het gebouw met nog een verdieping te verho gen. Aan de Oostkant treft men een lagere vleugel aan met de kantoren en wasplaatsen van bazen, onderbazen en voorlieden. Voorts bevinden zich bier een surveyors-kleedkamer, een badkamer en een kantoor, alsmede een koffiekamer, welke tevens dient als spreek kamer voor inspecteurs en experts. Al deze ruimten zijn bereikbaar via een gang, welke uitmondt in bet grote kantoorgebouw. Boven genoemde ruimten kunnen alsnog twee ver diepingen worden bijgebouwd. Het kantoorgebouw telt drie woonlagen en is zodanig ontworpen, dat door middel van ge makkelijk verplaatsbare wanden ruimten van verschillende grootte gevormd kunnen wor den. Zo is bijvoorbeeld de bovenverdieping thans als hulptekenkamer ingericht en kan deze te zijner tijd worden getransformeerd tot een kantoor, zoals nu op de eerste verdie ping aanwezig is. Het gebouw is eenvoudig, doch praktisch ingericht, centraal verwarmd en goed geïsoleerd. V oor een deel is bet gebouw thans in gebruik in verband met de verbouwing van Hr. Ms. „Karei Doorman", en daartoe zijn diverse technische bureaux van marine en werf in het gebouw gehuisvest. Voor een ander deel heeft de Keparatie het gebouw betrokken en is de gehele Reparatie-afdeling „Oost" hier onder gebracht.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 17