INHOUD OFFICIËLE MEDEDELINGEN UIT DE ONDERNEMINGSRAAD Novembernummer 1956 Officiële mededelingen Uit de Ondernemingsraad, omslag pag. 2 en binnenwerkpag. 4 Hartveroverend pag. 1 Oud-werknemers bezichtigen de nieuwe dokken en machinefa brieken foto-montagepag. 2 en 3 Afdelings- en Groepscommissies pag. 4 Kiellegging bouwnummer 756 pag. 5 Hebt U ook zo*n boek? pag. 6 Prijsvraag „De nieuweling op de afdelingpag. 7 Toneel voor oud-werknemers in de Grote Schouwburg pag. 8 en 9 3 bij ons gebouwde schepen en 1 in aanbouw zijnd schip gelijktij dig in de dokken opgenomen fotomontagepag. 10 en 11 Verkiezingen Tarief commissie leden pag. 11 V eiligheid Veiligheidsavond in Musis Sacrum pag. 12 Victor Veiligheidpag. 12 Wie veilig wil werken moet mede-werken (tekening) pag. 12 De Veiligheidsjaarvergadering pag. 12 Werkveiligheidscommissies 1956/57 pag. 13 In Memoriampag. 13 Ideeënbuspag- 14 Willy Wilton-fondspag. 15 Dankbetuigingenpag. 17 Diverse commissiespag. 17 Mental trainingpag. 17 Vereniging W.F. Afdeling O. en Apag. 18 Afdeling Schaken pag. 18 Afdeling Zwemmenpag. 19 Advertentiepag. 19 Jubilarissen van de maand, omslag pag. 3 Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart I J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken In de vergadering van 30 oktober jl. zijn o.a. de na volgende punten aan de orde geweest: 1. Installatie van het nieuwe lid K. Hamelink voor de groep F (Scheepsbeschieters, Scheepsmakers, Zeilmakers en Metselaars De heer Hamelink is in de plaats gekomen van de heer A. A. Potuyt, die als lid van de O.R. heeft moeten bedanken i.v.m. het aanvaarden van een andere functie in het bedrijf. De heer Hamelink is het eerste nieuwe lid sedert de installatie van de O.R. in maart jl. 2. Groepscommissies. Alle Groepscommissies zijn thans geïnstalleerd. (De samenstelling van deze Commissies zult u elders in dit blad aantreffen). 3. Veiligheidscommissies. In totaal zullen 9 Yeiligheidscommissies worden samengesteld. In deze 9 Commissies zijn diverse groepen samengebracht. Naast de voorzitter (be drijfsleider) zullen zitting hebben de leden van de O.R. uit de betreffende afdelingen, zomede een zelfde aantal aangewezen leden werknemers. Boven- dien bestaat nog de mogelijkheid om een Bedrijf s- assistent, Baas of Onderbaas aan de Commissie toe te voegen. Als zittingsduur is gedacht aan 2 jaar, terwijl ten minste 6 maal per jaar zal worden ver gaderd. (Zie voor de samenstelling van deze Com missies elders in dit blad.) 4. Diverse Commissies. In de diverse Commissies is wat betreft de vertegen woordiging van het personeel op enkele plaatsen een wijziging aangebracht. (Voor de nieuwe samen stelling, zie elders in dit blad.) Vervolg op pag. 4) Foto van de maand: Oud-werknemers op bezoek.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 2