5 NIEUWS Op 3 oktober werd de kiel gelegd van het m.t.s. Lorraine, welk schip onder bouwnummer 756 voor rekening van de S.F.T.P. wordt gebouwd. Bijgaande foto's geven dit gebeuren in het bouwdok weer. J. Slieker, C. van Doorn, gekozen: B. van Beek, W. de Vries x). F. Scheepsbeschieters Scheepmakers Zeilmakers Metselaars. Leden: gedelegeerd: C. Schouten (voorz.), M. C. Oranje, H. Kruys, L. Bloot, gekozen: K. Hameling x), G. J. Vermeulen x) 2 vacatures. G. Elektriciens Schilders Bikkers Leden gedelegeerd: Th. Kuipers (voorzitter), A. J. Rademakers, J. de Krom, gekozen: J. G. Bik, P. v. d. Hoek x), J. v. d. Merwe, J. Nobel, W. Poldervaart x), G. H. Walthie. H. Draaiers Bankwerkers Gereedschapsafdeling. Leden: gedelegeerd: B. Kortlandt (voorz.), ir. F. C. Smit, J. Klein, A. Matena, A. A. Viola, gekozen: C. J. Aben, J. M. Blazer, B. Blommers x), J. de Bruin, L. Brusselman x), J. W. de Jong, J. Maat. Buitenbankwerkers Nwb. Ketelmakers. Leden: gedelegeerd: W. van Beek (voorz.), J. de Ruyter, H. Heykoop, J. Roderkerk, gekozen: A. G. van Kersen, B. W. F. Marcus x) J. Koperslagers. Leden: gedelegeerd: W. van Beek (voorz.), D. A. van Woerkom, H. Semeijn, J. Dumont, gekozen: J. Derendorp, A. Eeftens x), G. Sterkman. K. Terreinsjouwers Magazijn personeel Diversen. Centraal Ger. Magazijn. Leden gedelegeerd: A. E. Hazenbroek (voorz.) W. S. Heij, A. Bezemer, gekozen: J. de Bruyne x), A. Heuvelman, G. C. du Pree. L. Buitenbankwerkers Reparatie Buitens jouwers Dok/Bootpersoneel Ver haler s. Leden: gedelegeerd: W. A. Middendorp (voorz.), J. C. Groen, J. W. Lammers, M. Aris, gekozen: J. G. M. Bakker, F. Jansen x), G. Poldervaart, H. Vrijland.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 7