T AFDELING DAMESKOOR Op 23 augustus werkten wij met het Mannen koor en de Harmonie mede aan de opening van de feestweek in Schiedam, uitgaande van de Schiedamse Gemeenschap. Het programma was hetzelfde als in de Stadsgehoorzaal te Vlaardingen, alleen de mars uit „Tannhauser" kwam te vervallen. AFDELING DUIVENSPORT 19 NIEUWS Eerst de waterhoentjesdan de meeuwen Hierbij geven wij u weer een kort jaarverslag van het Dameskoor Wilton-Fijenoord. Op vrijdag 27 april hadden wij gezamenlijk met het Mannenkoor en de Harmonie-vereni ging een concert in de Stadsgehoorzaal te Vlaardingen, waar o.a. gezongen werden„Der Vogelhandler", „Glimwormpje" en „Een Dag". Dit laatste stuk bestond uit drie delen. Daarna zongen wij „Herfstliedje" en wij besloten met de mars uit „Tannhauser". Het was een zeer goed geslaagde avond. Op 4 mei namen wij deel aan de Herdenkings- Cantate in de Grote Kerk te Schiedam. Op 5 mei gaven wij met het orkest van O.B.K. een concert in de Plantage. Op zaterdag, 8 september, waren wij bij de Reünie van de Federatie, welke in Breda werd gehouden. Wij zijn daar met bussen naar toe gegaan en werden heel hartelijk ontvangen. Wij hadden een heel aardig programma, t.w. „Een Dag", gevolgd door „Herfstliedje" en „Glimwormpje", waarna besloten werd met het Bondslied, dat door alle aanwezige koren werd gezongen. Zie hier een beknopt overzicht van hetgeen wij dit jaar hebben gepresteerd. Wij maken van deze gelegenheid gebruik om directie, hoofdbestuur, leden en donateurs een voorspoedig 1957 toe te wensen. Het Bestuur. JAARVERSLAG Nog enkele dagen en 1956 zal weer tot het verleden behoren, Alvorens het zover is zou ik, als secretaris, gaarne nog een overzicht willen geven van wat er al zo dit jaar in onze afdeling gepasseerd is. Het ledental heeft zich ondanks enige ver schuivingen gehandhaafd op 39 en zal zelfs per januari 1957 met enkele nieuwelingen, welke zich inmiddels als lid opgaven, worden uitgebreid. Terugziende op het afgelopen vliegseizoen ko men wij tot de conclusie, dat het voor onze gevleugelde vrienden wederom een slecht sei zoen is geweest; regen en wind heeft hen vele zondagen parten gespeeld. Ook echter werden er met harde zuidwenstenwinden snelheden van meer dan honderd kilometer gevlogen. Al deze wisselvalligheden zijn er de oorzaak van, dat wij dit afgelopen vliegseizoen maar weinig staat konden maken op onze vogels. Zo kreeg elke liefhebber zijn „ups and downs" en van werkelijke kampioenen kunnen wij aan

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 21