AFDELING TAFELTENNIS AFDELING TENNIS AFDELING VOETBAL NIEUWS 26 Maar enfin, behalve ons wekelijks genot, heb ben we in juni een sportuitwisseling inet de N.D.S.M. gehad in onze Cantine Oost. W.F. bleek ook dit jaar weer juist iets sterker dan onze Amsterdamse sportvrienden. En ver der zijn er in de thans nog lopende bonds- competitie de volgende wedstrijden gespeeld door ons eerste tiental: Wester Toren II - W. F. I 31 - 61 W. F. I. - P.O.N. I 51-41 W. F. I - Tediro II 4-2 (afgebroken) Ons tweede tiental heeft zijn eerste wedstrijd eveneens gewonnen tegen het Zwarte Paard II met 61-31. Tot besluit: Moge 1957 voor al onze zuster verenigingen en onze eigen vereniging een even gunstig verloop hebben als 1956, dan heeft ook ons hoofdbestuur zeker een geluk kig Nieuwjaar! J.v. M. JAAROVERZICHT Het afgelopen jaar is voor onze afdeling een bijzonder gunstig jaar geweest, misschien wel het beste, dat wij sinds de oprichting gekend hebben. Niet alleen wisten het eerste en derde team in hun afdelingen het kampioenschap te behalen en vervolgens te promoveren, terwijl het tweede team ongeslagen op de tweede plaats belandde en zich promotie op het nip pertje zag ontglippen, maar ondanks het feit dat er momenteel dus twee teams hoger spe len dan in het vorige seizoen, staan op het ogenblik de eerste vier teams in hun respec tievelijke afdelingen alle ongeslagen op de eerste plaats. Komt de qualitatieve groei van onze afdeling dus tot uiting in de fraaie posi ties op de ranglijst, ook quantitatief manifes teert zich een vooruitgang in een uitbreiding van het aantal teams tot vijf, hetgeen tot ge volg had, dat wij de zaterdag als tweede speel avond in gebruik moesten nemen. Wij hebben echter het vermoeden, dat er on der het W.F.-personeel of hun huisgenoten nog wel veelbelovende krachten op tafelten nisgebied schuilen. Degenen, die eens nader met onze mooie sport willen kennismaken, zijn dan ook van harte welkom op onze club avonden op donderdag- en zaterdagavond in het verenigingsgebouw, terwijl nadere inlich tingen ook te verkrijgen zijn bij de heer W. Maassen van den Brink Jr., Broersvest 14a, tel. 67214. Wij hopen, dat deze oproep resul taat mag hebben en wensen verder vanaf deze plaats het hoofdbestuur en de besturen en leden van onze zusterverenigingen een voor spoedig 1957. Het Bestuur. JAAROVERZICHT Wanneer wij het tennis-seizoen van het afge lopen jaar de revue laten passeren, zullen wij maar achterwege laten iets over het weer te schrijven, want dat is iedereen genoeg bekend. Ondanks „geen weer" is toch het aantal leden van de club vrijwel constant gebleven. Dit jaar werd er met 2 teams aan de competitie deelgenomen. Het is jammer genoeg niet ge lukt om in de vierde klasse te blijven, zodat wij volgend jaar in de nieuw opgerichte 5e klasse gaan spelen. Wij zullen zeker alle zei len bijzetten om kampioen te worden. In verband met huwelijk en verlaten van de onderneming zijn er in onze competitie teams enkele plaatsen opengevallen. Zoals be kend moeten de competitie-teams maanden tevoren bij de Bond worden ingeschreven, daarom vragen wij nu reeds aan dames- en heren-niet-leden, die in het a.s. seizoen aan de competitie willen deelnemen, zich met onze secretaris in verbinding te stellen. Op 9 juni werd er ter gelegenheid van het 10- jarig bestaan van de Vereniging W.F. een sportuitwisseling georganiseerd met de N.D. S.M. waaraan ook door de tennisclub is deel genomen. Het werd een grote overwinning voor W.F. In de loop van het seizoen werden op zaterdagmiddagen nog onderlinge wedstrij den voor onze leden georganiseerd. Het sluitingstournooi werd dit jaar eind augustus gehouden. De wisselbeker dames enkelspel bleef in het bezit van mej. Voorden- berg, die hiermede eigenares van de beker werd. De heer Kulik was de winnaar van het heren-enkelspel. Voor het jaar 1957 zullen wij trachten onze club tot grotere bloei te brengen. Alle vrien den en kennissen wensen wij een voorspoedig Nieuwjaar. JAAROVERZICHT Evenals voorgaande jaren is het prettig we derom een overzicht te geven van de verrich tingen van onze afdeling in 1956, al is dit bij voetbal wel wat moeilijk. Immers, bij het be gin van het jaar draait het oude seizoen nog en bij het scheiden van datzelfde jaar is de nieuwe competitie meestal pas op de helft. Begin 1956 was ons ledental wat teruggelo pen en werd er door drie elftallen getracht de beste prestaties te leveren. Bij het einde van de competitie moesten wij bekennen, dat er toch nog sterkere teams waren. In mei vierden wij op gepaste wijze ons 10-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 28