Doet U ook mee? Zie pagina 28 (WW NIEUWS AFDELING SCHAKEN 38 en zo mogelijk nog betere resultaten te be reiken. Dat is alleen mogelijk door samenwerking, gezond eergevoel en zoveel mogelijk indivi dueel en gemeenschappelijk repeteren. Wij weten zeer goed dat buitenstaanders wel erg gemakkelijk hun oordeel kunnen geven, maar het moet ons toch van het hart dat - de laat ste tijd zeer zeker - bij de repetities een aan tal plaatsen onbezet was en dat is niet altijd te verontschuldigen. Laten wij aannemen dat dit verband houdt met de vele feestdagen, maar juist de repetities - bijgewoond door alle korpsleden - geven uiteindelijk de door slag met resultaten wanneer het er om spant, hetgeen bij het laatste concours wel gebleken is. Donderdag 14 februari a.s. geeft ons korps weer haar jaarlijks concert in het Passage theater en op het programma staan de vol gende nummers: 1. B.B. C.F. Mars Ord Hume 2. Zampa Ouverture F. Hêrold 3. Phantasie über ungarische Volksmelodien Fr. Liszt Piano en Harmonie. Solist Adri Slootmaker 4. Espana Rapsodie Chabrier-Clérisse 5. Ballet des heures Ponchielli-Hanniken 6. Arendsnest Mars P. B. Bisselink Harmonie, tamboers en hoornblazers. Na de pauze vertoning van de film „Wien bleibt Wien". Ten slotte spreken wij de wens uit dat dit concert weer zal brengen wat er van verwacht wordt. Noblesse oblige! P.S. Het bovenstaande is enerzijds bedoeld als een kennisgeving voor de leden van de harmonie en is anderzijds voor ons personeel in het algemeen bestemd. Deze laatste groep zij terloops medegedeeld, dat het werk en streven van onze harmonie gewaardeerd en gesteund kunnen worden door toetreding als donateur. Minimum donatie 3.per jaar. Ons eerste verslag in 1957 kan wederom gun stig zijn: het le tiental heeft ook de 4e wed strijd in de bondscompetitie gewonnen en Capelle a/d IJssel met 7 - 3 verslagen. Tot op heden gaan zowel ons le als 2e tiental onge slagen voort. Laat-ie-fijn-zijn Verder willen we dit keer volstaan met u een overzicht te geven van de huishoudelijke competitie onzer Rotterdamse afdeling. Groep A: Grevenbroek8Yi uit 10 de Waard 814 uit 10 Swarte 7 uit 10 Mevrouw Klop 6Y uit 9 v. d. Starre 6 uit 8 L. Klop 4M uit 7 Kolk 4 uit 7 Simon 8Yi uit 10 de Haan 2Yi uit 9 Cornax 2 uit 3 Korp. Swarte 2 uit 7 Kuil 2 uit 6 Dis 1 uit 6 Verwey 0 uit 1 Groep B: M. Klop 8Y uit 9 Heshof V/i uit 9 Hendrikse 3 uit 3 Peters 3 uit 5 v. d. Winde 3 uit 6 Franken 3 uit 8 Troost 2Y2 uit 8 Konkelaar 2 uit 4 Sel \Y uit 4 Heeze 1 uit 7 Dijk 0 uit 1 Ziezo, dat weet u dus weer. A propos, geachte lezer, waarom staat uw naam hier nog niet vermeld? Nog is er ruimte en u moogt kie zen uit onze Schiedamse afdeling (op maan dagavond) of onze Rotterdamse afdeling (op woensdagavond). Tot de volgende uitzending. Met sportgroeten. J. v. M.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 40