INHOUD OFFICIËLE MEDEDELINGEN Februarinummer 1957 Officiële mededelingen Personaliaomslag pag. 2 Adresveranderingen omslag pag. 2 Officiële proeftocht Statendampag. 1 Plm. 13.000 passagiersaan boord. De Statendamhoudt ontvangdagenpag. 4 Doopplechtigheid buiten de pie ren. Bouivnummer 744 ivordt officieel t.s.t. Kosiciapag. 6 Musilloydte water pag. 10 Veiligheid „Een kort verhaal - het eindigt zó: E.H.B.O."pag. 13 Werk veiligpag. 14 Even in orde maken pag. 14 Rectificatiepag. 14 Willy Wilton-Fondspag. 14 Advertentiepag. 14 Nieuwe sleepbootpag. 15 De Kinderboot Zes cylinder cotvboy pag. 16 Kijkhij vliegt te slapen! pag. 16 Waar is de bril van Tietske? pag. 17 Tijsje en Marijkepag. 18 Wij plakken een schilderij pag. 19 Cadeautjesdie je heel alleen kunt makenpag. 19 Dankbetuigingenpag. 20 Tuintips pag. 20 In Memoriampag. 21 Vereniging W.F. Afdeling Handbalpag. 21 Afdeling Harmoniepag. 22 Afdeling Schaken pag. 23 Afdeling Zwemmenpag. 23 Jubilarissen van de maandomslag pag. 3 Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter L. Giphart J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken PERSONALIA In verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd is eervol ontslag verleend per 26 januari 1957 aan: P. Rietveld E. Stouten G. Gijbeis P. Zuijdendorp P. M. de Jong per 9 februari 1957 aan: C. Jonkers J. E. Robberegt M. Schaar J. H. v.d. Velden J. Kagchelland G. Kamerman A. A. v.d. Tuijn H. Verlinde A. Rietveld per 16 februari 1957 aan J. van Geldere per 23 februari 1957 aan: L. Wielders aanhouder plaatwerker stellingmaker bikker gereedschapsslijper terreinsjouwer brander schilder verver-schilder bankwerker bankwerker-sjouwer draaier bankwerker ass. kleedlokalen le sjouwer metselaar kotteraar ADRESVERANDERINGEN Artikel 9 van bet Fabrieksreglement houdt o.m. in dat verandering van adres onmiddellijk ter kennis van de werkgever moet worden gebracht. Gebleken is, dat dit nog al eens verzuimd wordt, hetgeen onbegrijpelijk is omdat men liet oude, dus verkeerde adres, iedere keer opnieuw op de prik- kaart leest en dus indirect herinnerd wordt aan het bovenaangehaalde voorschrift. Goed beschouwd is directe opgave van adreswijzi ging in de eerste plaats uw éigen belang en wel een van de eerste orde. Stel u voor, dat een ongeval plaats vindt en familie leden direct gewaarschuwd moeten worden. Is er dan óók nog levensgevaar aanwezig, dan moet het een ieder duidelijk zijn dat een massa tijdverlies het gevolg kan zijn van het in onze administratie bekende, maar verkeerde adres. Ons dunkt dat dit voorbeeld duidelijk genoeg en het aanhalen van meerdere gevallen overbodig is. Gelukkig, er zijn er onder u die dit alles onder schrijven, het nut van directe opgave volkomen in zien en op hun wijze medewerking verlenen door zélf op de prikkaart het adres te veranderen. Inderdaad goed bedoeld, maar om niet nader te noemen redenen - ook al om dit artikel niet te lang te maken - heeft deze hulp geen enkel effect. Er is maar één manier om de zaak goed te laten rol len en deze is: directe opgave aan de Tijdcontröle! Foto van de maand: Onze charmante Prinses

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 2