AFDELING KLAVERJAS 21 NIEUWS den eveneens een herinneringsblijk, terwijl de vice-voorzitter van de Personeelsvereniging „Lips", de heer J. Smeulers, in een korte toespraak het belang van een gezonde per soneelsvereniging onderstreepte. Deze spreker dankte de directies van W.F. en Lips voor hun belangstelling in dit werk en hoopte dat nog vele van deze ontmoetingen zouden volgen. o In zijn slotwoord legde ir. B. Wilton de na druk op het feit, dat de mjens door „samen doen" meer presteren kan dan door apart te staan. En als men dit principe ook in vrije tijd handhaaft, dan leert men elkaar beter kennen enwaarderen. „Ik hoop, dat deze ontmoeting niet zal zijn een afscheid, maar dat ik mag zeggen: tot weerziens!". o Enkele persoonlijke uitslagen van het vis- concours le prijs de heer G. v. d. Burg (W.F.) 2e prijs de heer P. Visser (Lips) 3e prijs de heer J. v. d. Graaf (Lips) Tweekamp heren B. Wilton en C. Keyzer: le prijs de heer ir. B. Wilton (1 vis van 34 gram). o De hengelsportvereniging was zaterdag 6 juli de gast van de „Watergeus" in Den Briel. Begunstigd door mooi weer was het voor ons allen een zeer prettige middag. Wij hebben daar in het pachtwater van de „Watergeus" mogen vissen en met succes! De heer W. Vonk moest zijn wisselbeker af staan aan de heer J. Hendriks, die deze nu in augustus a.s. weer zal moeten verdedigen. De uitslag van de wedstrijd was als volgt: 1. J. Hendriks 2. G. v. d. Burg 3. P. Broekhof 4. K. Kok 5. Bosselaar 6. H. v. d. Velde 7. J. Weerman 8. J. C. de Houting Na het uitreiken van de door verschillende leden beschikbaar gestelde prijzen bedankte onze voorzitter de heer Berkhout van de „Watergeus" voor de genoten gastvrijheid om in hun water te mogen vissen, waarbij bij op merkte dat dit door de leden van W.F. zeer gewaardeerd werd. De heer Berkhout zei het prettig te zullen vinden, indien in het najaar een 2-kamp tus sen de „Watergeus" en Wilton-Fijenoord ge houden zou kunnen worden en hiertoe werd direct besloten. Na afscheid te hebben genomen vertrokken wij per bus naar huis met een prettige herin nering aan Den Briel. Al is het hartje zomer en moeten door de warmte de jasjes bij het kaarten wel eens worden uitgetrokken en over de leuningen van de stoelen worden gehangen, toch zijn onze leden in twee spannende en gezellige zomeravondkampen gewikkeld. Ondanks de ze drukte is het bestuur al weer druk bezig om plannen te maken voor de komende win termaanden. Met het oog op de inschrijving bij de Rotter- damsche Bedrijfs-Klaverjas Bond (R.B.K.B.) voor het deelnemen aan de competitie 1957- 1958, welke half september begint, worden zij, die er prijs op stellen in verenigingsver band te spelen, verzocht zich zo spoedig mo gelijk als nieuwe leden op onze clubavonden aan te melden. De clubavonden worden iedere dinsdag te 20 uur in de kantine Wilton- Fijenoord, Westkousdijk 2 te Rotterdam, ge houden, Ook huisgenoten zijn van harte wel kom, zodat vrouw of verloofde gerust mee kan komen. Het adres van onze secretaris is: W. Jansen, Hoogenwaardstr. 70 c, Rotterdam. Het bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 23